Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb tápszer...

Melyik a legjobb tápszer bukós babának? Minőségre és állagra?

Figyelt kérdés

Ami most van, nagyon bekeményszik, nem tudja kiszívni szegény az üvegből!! Vagy maradjunk a sima tápszernél?? Válasszunk olyat, ami alapból sűrűbb?

Beba HA start-ról váltottunk HA AR-re, de az előbbi túl híg, minden kijön belőle, utóbbi pedig ehetetlen sűrűvé válik pillanatok alatt.


2011. aug. 6. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj a gyerekorvossal vagy menjetek el gasztroenterológushoz. Nekünk a Sinlac vált be, sűrű mint a tejbegríz.
2011. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Humana baby fit 1-et írt fel anno a dokinő, jóval kevesebbet bukott, sűrű.

2011. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az etetőcumit cseréld le a cumisüvegen, olyanra amin a sűrű táp is átmegy. Mi Aventes cumisüveget használunk, ahhoz a variábilis etetőcumit vettem. Azon simán átmegy az antirefluxos tápszer.

Kisfiam Milupa Milumil AR majd Humana Baby-Fit 1 tápszert evett. Ezekből kevesebbet bukott, mint a sima tápszerből.

2011. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szintén Baby fitt :) addig napi ötször kellett öltöztetni a lányomat, hiába kapott silacot a tápszerhez...
2011. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
NUTRITON, tápszersűrítő
2011. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezeket a sűrűbb tápszereket ugye nagyobb lyukú cumival kell adni? Ti mit használtatok?

2011. aug. 7. 16:04
 7/10 anonim ***** válasza:
most egy éves a lányom és kb. 1,5 hónapja 3-as cumival kapja. hogy eleinte hanyassal adtam már nem tudom. szerintem kettessel.
2011. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a variábilis cumi jött be, mert a kicsi lyukakat folyton eltömítette a tápszer.
2011. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most a 3-as lyukúval este meg tudta enni.

Milyen a variábilis cumi??

2011. aug. 8. 08:57
 10/10 anonim ***** válasza:

A BeBe HA-AH-t sima cumival adtuk, elég híg, a sinlacot 3 hónaposan kezdtek el kapni a lányaim, és kiskanállal elcuppogták, nem kellett cumi. Előtte asszonyt "megtámadták" tejért, nem volt szopási problémájuk.

Pár hónap alatt kinőtték, most 2,5 és 1,5 évesek, esznek mindent, es bennük marad.

2011. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!