Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nandu hordozókendővel tapaszta...

Nandu hordozókendővel tapasztalatok? Használja valaki? Hol lehet jó áron újonan beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a lányom 3 hetes korától használtuk, szerettük (főleg a kislányom), de ha újra kezdeném, én rugalmas hordozókendőt vennék. Mi anno (tavaly) az Elefáni bababoltban vettük, ha jól emélkszem 6-7 ezer forintért.
2011. aug. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ismerem, tesómnak ilyen van, én is használtam már.

szerintem ez a "nem rossz" kategória. lehet hazsnálni, elég olcsó, ált.6e körül adják mindenhol.


ha sokat szeretnéd hordozni a babád, akkor viszont szerintem érdemes beruházni egy jobb minőséűre pl.Lana, Dydimos. ezek sokkal kényelmesebbek neked is, mert nem vágja a vállad és a babádnak is, mert jobban rásimul.


érdemes 5-5,5 m-est evnni, hogy mindenféle kötést lehessen vele, pláne, ha Apa is használja majd.


(nekem egy 4,5m-es van, kénytelen voltam egy 5,5 m-est is csinálni, hogy batyuban is tudjam hordozni. pedig kicsi vagyok.)

2011. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én innen vettem:szétnéztem,ezt találtam a legkedvezőbbnek:

[link]


vagy szerintem ez is tökéletes:

[link]

2011. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem Nandu kendőm van, szeretem. A saját honlapjáról rendeltem (írd be a keresőbe és kidobja), igaz, 3 éve, akkor úgy 4 ezer körül volt.
2011. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nagyon szerettem, sokat használtuk, 3 éve vettem egy bababoltban, újonnan.

nem bántam meg,elég drága volt már akkor is, 5000 körül.

2011. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!