Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja mindenki hogy a...

Miért mondja mindenki hogy a hippes gyümikben nincs cukor? A sárgabarack, alma málna. Mind cukros. Kivétel az alma és az alma őszi, a többi mind cukros.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is láttam,nem tudom, hogy miért jobb abban a hitben ringatni magát az embernek, hogy a drágább még ebben is jobb.
2009. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy miért mondják ezt az emberek. lehet, hogy azt gondolják, a márkanév kötelez??? hát, a hipp az egyik legtöbb cukrot használó bébikaja gyártó. aztán a kecskeméti, abban is sok a cukor. univeres kajákban viszont tényleg nincsen cukor, legalábbis a legkisebbeknek valókban. igaz, hogy választéka sincsen akkora mint az előbb említetteknek, arról nem beszélve, hogy nagyon kevés helyen kapni univeres termékeket nagyobb választékban, sajnos!
2009. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!