Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves korában vettetek...

Hány éves korában vettetek kislányotoknak babakonyhát, és egyáltalán megérte megvenni?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz 2 éves, és ezt szeretnénk neki venni, de nem tudom, megéri-e. A konyhában nagyon szeret pakolászni, vannak kis edénykéi, azokban is elkavargat. Valami nagyobbra gondoltunk, hogy később is tudja használni. Tapasztalatok?
2011. aug. 26. 23:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én lányaim is imádták, már térdeltek és hajolgattak mellette amikor továbbadtuk. A mai napig szeretnek konyhásat (illetve már inkább piknikest játszani), nekünk jó befektetés volt.
2011. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

19 hónapos volt, mikor karácsonyra kapta. Azóta kedvenc. Most már (28 hónapos) teljesen másképp játszik vele, mint korábban.

Eleinte csak pakolgatta, ki és becsukta a szekrényajtókat stb.

Mostanában rendesen "főz" és "mosogat".

2011. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A miénk is Smoby, a Müllerben vettük.
2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

2. szülinapjára vettünk neki.

Jó, az edényeket imádja, van vagy 3 garnitúra belőlük. Tányérok, csészék, keverők, kanalak, kések, lábasok.

De a legnagyobb sikere a gyümölcsöknek és zöldségeknek van, amit két darabból, tépőzárral lehet összerakni és aztán késsel el lehet vágni. Aztán tányérra teszi és "megeszi".

Nekünk bejött, nagyon szereti, de kellenek az "ételek" mellé.

2011. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 08-27 10:15

A Smoby ppetit konyhára gondolsz? Mert azt néztem ki én is. Nem tudod, van-e most a Müllerben? Mivel elég messze van, feleslegesen nem mennénk :)

2011. aug. 31. 16:16
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, Bon Appetit :)
2011. aug. 31. 16:17
 17/18 anonim ***** válasza:

argep.hu-n is meg tudod nézni, hogy hol a legolcsóbb, ott azt írja, hogy 10.860,- plusz 990,- a kiszállítási díj. Így csak egy ezressel drágább, mint a Müllerben, viszont lehet, hogy a benzinköltség is lenne annyi. Itt a bolt linkje:


[link]


Az én lányom még csak most volt 1 éves, de ihletet adtál a kérdéssel, és én is megkerestem az álomkonyhát:


[link]


Fából van, és az amazonon csupa jó értékelést kapott, csak az ára borsos egy kicsit, 25e Ft.

2011. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

1 hónapja volt,de menj biztosra hivd fel őket:-)

Itt szhelyen 2 müller van és csak az egyikben volt.

2011. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!