Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves korában vettetek...

Hány éves korában vettetek kislányotoknak babakonyhát, és egyáltalán megérte megvenni?

Figyelt kérdés
Kislányom most lesz 2 éves, és ezt szeretnénk neki venni, de nem tudom, megéri-e. A konyhában nagyon szeret pakolászni, vannak kis edénykéi, azokban is elkavargat. Valami nagyobbra gondoltunk, hogy később is tudja használni. Tapasztalatok?
2011. aug. 26. 23:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
Igen! Szerintem mindenképpen jó választás a babakonyha. 3 kislányom van, és már 2 évesen is nagyon jól eljátszottak vele, imádták, hogy külön "főzhetnek, kávét önthetnek, stb." Jó választás :-)
2011. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2 évesen kapott a lányom, nagyon szeret játszani vele, most 2év9hós.
2011. aug. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! megkérdezhetem, hogy milyet vettetek? Nem tudok dönteni :)
2011. aug. 27. 07:30
 4/18 anonim ***** válasza:

2. szülinapjára kapta, imádta, rengeteget játszott vele. Most 3 lesz, néha még most is elvan vele (illetve mostmár főleg akkor kerül elő a konyha, ha a 1.5 éves öccse akar játszani vele és akkor a lányom is beszáll), de már sokkal inkább az foglalkoztatja, hogy igaziból főzzön és segítsen nekem (sokat pepecsel velem a konyhában és nagyon ügyes).

Szóval szerintem is nagyon jó választás.


mi anno egy nagyon fapados alap kiskonyhát vettünk (rajta mosogató, sütő meg pár polc), de később kaptunk eg yolat,aminek volt mosógép része is, meg lehatjható vasalódeszkája, onnantól csak ezt használta. addig külön vasalt, de szerintem azt is éppúgy élvezte mint a beépített konyhánál... szerntem nem érdemes túl drágát venni, de ez csak az én véleményem. Inkább arra figyeljetek, hogy kicsit magasabb legyen, talán kényelmesebb nekik.

2011. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is a 2. szülinapjára kapta, tegnap volt 4 éves, és még mindig sokat játszik vele.
2011. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom,most kapott,amüllerbe vettük,11.000Ft volt,98cm magas a konyha,ideális, a többi,mind jóval kisebb méretű.Imád ott főzőcskézni.
2011. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A Müllerben is van? Nem is gondoltam volna. Nem tudod véletlenül, hogy mi a neve? Néztem a neten, de nem találtam ott.
2011. aug. 27. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:
smoby,ha jól emlékszem,a dobozt kidobtuk
2011. aug. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A keresztlányom 3évesen kapott,lassan öt éves,de még mindig szereti. Azt hiszem az övé Simba.
2011. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 2 éves volt, mikor kapta, most 5, és még mindig szokott vele játszani. Azt sajna nem tudom, milyen márkájú.
2011. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!