Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután megszületett a kisbabát...

Miután megszületett a kisbabátok, sokszor mentetek vele a szüleitekhez, naponta, kétnaponta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, a szülők jöttek hozzánk. Felesleges dolog egy újszülöttet jobbra-balra hurcolászni, neki még nyugalomra és állandóságra van szüksége!
2011. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Újszülöttet nem hurcibálunk. Akár jó idő van, akár nem.

Jöjjenek a rokonok, ha látni szeretnék.

2011. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor kijöttünk a kórházból anyukám 1 hétig segített, itt volt nappal. Utána amikor 3 hetes volt a kisfiam, akkor kimentünk hozzájuk 1 hétre, mert apának vidékre kellett menni. Utána már hetente-két hetente járunk hozzájuk hétvégén, ilyenkor kint alszunk. (20 km-re laknak tőlünk)
2011. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen vittük először messzebbre a mamához. Nagyon jól viselte, de szerencsére nem kell hetente hurcibálnunk, mert ő tud jönni hozzánk. A másik mamához meg hetente elvisszük pár percre. Itt lakik a közelben, de nem tud jönni hozzánk.
2011. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 3 hónaposan vittem először a nagyszülőkhöz, addig ők jöttek hozzánk.

Szerintem szükségtelen naponta ide-oda cibálni a babákat, itthon is akad teendő, meg ahogy már írták, a kicsiknek állandóságra van szükségük.

2011. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első hat hétben nem vágytam arra, hogy összecsomagoljam a fél lakást naponta,szóval mi nem mentünk. Anyukám jött az első pár hétben.

Anyósomék is egyszer jöttek ezidő alatt, szerintem a kicsi babának, meg az anyukának sem a legjobb, ha naponta, kétnaponta felkerekednek.

Ez persze nem azt jelenti, hogy levegőre sem kell menni, de az más, ha a ház körül tologatom egy órát, mint hogy több etetésnyi időre elmenjünk otthonról. Nekem ez főleg macerás lett volna, mert a fiam szopizott és tápszeres kiegészítést is kapott.

2011. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szüleim 200 km-re laknak tőlünk, anyósék még plusz 30-ra.

Ahogy hazajöttünk a kórházból, anyukám itt töltött nálunk 1 hetet, utána anyósom 3 napot.

5 hetes korától 2 hetente mi utazunk vidékre.

2011. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 4.hettol minden hetvegen ott aludtunk.
2011. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De csak 7-10 perc gyalog a távolság
2011. aug. 29. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább ők menjenek, vagy sétáljatok együtt.
2011. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!