Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maxi-Cosi Tobi vagy Römer...

Maxi-Cosi Tobi vagy Römer King Plus gyerekülés? (9-18 kb kategória)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudok dönteni a két ülés között, melyiket vegyem meg a lányomnak. Most lesz egy éves és sürgősen le kellene cserélni a hordozót az ülésre. A Römert mintha szélesebbnek látnám, de a Maxi az eladó szerint biztonságosabb. Az összes tesztet végignéztem már, lényeges különbség nincs a kettő közt, így tapasztalatokat szeretnék hallani! Nagyon köszönöm!!!
2011. aug. 27. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Römer King-et nem ismerem, Maxi Cosi Tobi-t vettünk a lányuknak (1 éves). Konkrétan imádja! A hordozós gyerekülésben csak elvolt, a végén már állandóan fészkelődött és fordult meg, hogy lássa az apukáját ahogy vezet. Szóval nekünk is sürgős lett, hogy lecseréljük már az ülést, habár 13 kilóig még jó lett volna neki.

Kipróbálás nélkül döntöttünk a Maxi Cosi Tobi mellett, ADAC teszt alapján, ahol írták, hogy az egyik legkényelmesebb ülés. Nekem ez fontos szempont volt, és persze a biztonság is, jó a töréstesztje.

Tapasztalat: nagyon magas az ülés, remekül kilát belőle a baba, a mienk ezt nagyon élvezi. Rettentő kényelmes a babának, fokozatokban dönthető, így ha elalszik útközben, minden nehézség nélkül hátrébb tudod dönteni az ülést. A biztonsági öve nagyon kényelmes, nem kell állítgatnod, nem kell a gyermek alatt kotorásznod. Az öv beállítja magát. Könnyű bekötni a kocsiba az ülést, jelzi is neked, ha nem jól van bekötve. Amit még nagyon ajánlok, hogy vegyél hozzá nyári huzatot, amit szintén nagyon könnyű feltenni az ülésre, kellemes frottíros anyagból van, nem izzad bele az ülésbe a baba, és a huzat védi az ülést.

Ami kritikát olvastam róla, hogy nehéz az ülés huzatját leszedni, ha mosni kell, elvileg, ha nem rosszullevős babád van, akkor a nyári huzat erre megoldás, mert nem hagyja elkoszolodni az ülést.

2011. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lanyomnak is maxi-cosija van (priori isofix)

nem egy olcso ules, de nem bantam meg, hogy ezt valasztottuk

Eloszor Tobit akartunk venni, mert nem tudtuk, hogy van isofix az autonkban, de megnezte az elado a tipust es, igy ajanlotta inkabb ezt.

Azt mondta az is nagyon biztonsagos, de ha van isofix akkor inkabb azt valasztottuk.

Szerintem mindketto marka nagyon jo.....probaljatok bele a gyerkocot es dontson a kenyelem, mert kategoriaban ugyan ott van a 2 marka.

2011. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A BeSafe sem rossz! :)
2011. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 28. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!