Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a csodát kapjon a kislányom...

Mi a csodát kapjon a kislányom egy éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
Tudom ezt nekem kéne tudni,hisz én vagyok az anyja,de egyszerüen semmi 5letem! A Lakás kicsi,alig férünk el,és rengeteg babás játék van,mert van egy 2 éves nagylányom is.Bár elég irigy...kisbicigli van,bár igaz, a nagy nem viseli el ha a kicsi benne ül...
2011. aug. 27. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Babahinta elfér még a lakásban?
2011. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nagyon megerőltetjük magunkat talán:-) Milyenre gondolsz,olyan rendesre ami függ az ajtófélfából pl. vagy mint ezek a Fisher Priceos csodahinták?
2011. aug. 27. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Bébitaxi, játék babakocsi, nagy baba, zenélő mesekönyv, lego duplo, kisállatok szett, főzös szett, dömper, játszósátor, első lépés cipő, baba étkészlet (igazi, nem játék) lufik, torta, labda...
2011. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ugráló zebrára gondoltam, bár még korai, mert még fel sem állt. ( 11 hónapos múlt pár napja ) De annak fog majd örülni később.Anyuéktól és a keresztszüleitől esernyőre csukható babakocsit kaptunk, odaadták már előre, hogy tudjuk használni, nagyon szeretjük.Ebben be lehet rendesen kötni, nem csúszkál, könnyű, összecsukható kicsire.Kap majd tortát, és még valamilyen építőjátékra gondoltam, mert az nincs még neki.
2011. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Bocs, ugráló pónira gondoltam, azt nagyon szokták imádni.De ha már van nagyobb tesó, biztosan sok mindenetek van.Így nehezebb ajándék ötletet mondani.
2011. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Igazából én csak ötletet akartam adni. Hogy nálatok mi lenne a legpraktikusabb, azt már csak te tudod eldönteni.

Viszont, hogy ne menjenek vérre a gyerekek, szerintem olyat vegyél ami vagy mindkettejüknek jó, vagy pedig kettőt vegyél ami praktikus, könnyen szétszedhető ha útban lenne.

2011. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Torta mindenképp lesz. Bocsi a hülye kérdésért,de milyen az a zenélő mesekönyv,hol lehet venni? A sátor nem rossz 5 let,el tudom benne dugni a játékok nagy részér:-)Dömper sem rossz,többi az van már. Kivéve az ugrálo zebra,de arra nem is nagyon lenne hely.Esetleg még valami ötlet? Köszi az eddigieket.
2011. aug. 27. 21:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Zenélő könyv: tesco, alexandra, libri.

Pl: [link]

2011. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!