Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez jó ötlet...

Szerintetek ez jó ötlet kislányom egy éves szülinapjára, vagy még korai?

Figyelt kérdés
Mivel decemberben lesz a szülinapja meg ugye karácsony is, így arra gondoltam, hogy valamelyik alkalomra, de inkább szülinapjára mert az előbb van, egy olyan szánkót vennénk, amin van ülés.Nem tudom találok e, de mikor kisebb voltam még én is, akkor láttam ilyet.A lényeg nem is az, hogy ő örülne e neki, hiszen még csak egy éves lesz, hanem érdemes-e, vagy nem igazán élvezné és ezáltal nem is használná ki még ilyen picin?
2011. szept. 26. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi is azt vettünk, amikor fiam volt 1 éves. Sima nagy 3 személyes fa szánkót és hozzá rácsavarozható háttámlát. a szánkó még mindig megvan, idestova majdenm 11 éve.

Ha tud ülni, akkor tud húzni, mivel 1 éves lesz, gondolom fog tudni ülni, vagy már most is tud.

csak legyen hó:-))))

2011. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, már tud ülni:)Sajnos nem igazán találok sehol igazi régi retro fa szánkókat, inkább mindenhol műanyag van, és nem olyat szeretnék...:(
2011. szept. 26. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet! Az én lányom is azt kap karácsonyra, ő akkor 10 hónapos lesz.

Csak legyen hó! :)

2011. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni. Ha már stabilan ül (márpedig gondolom 1 évesen már képes erre), akkor kipróbálhatod. Az én fiam 1,5 éves volt, mikor az első tél jött, de a szánkó nagyon nem jött be neki. Nem volt hajlandó ráülni, de mikor nagy nehezen sikerült is, akkor sem élvezte. Csak a következő télen tudtunk vele szánkózni. Minden gyerek más, lehet, hogy a tied fogja szeretni.
2011. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mi a Régió Játéknagykerben kaptunk faszánkót, levehető háttámlával.
2011. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kislányom október végén lesz egy éves, de én is veszek támlás szánkót neki.
2011. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!