Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek kislányom első...

Mit vegyek kislányom első éves szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék olyan ajándékot venni neki, ami hasztalan. Jó lenne valami olyan játék, amivel hosszabb ideig képes lefoglalni magát. A fa vonathoz még pici szerintem. Adjatok ötleteket! Köszi!!

(Az eddigi válaszokat megnéztem ebben a kérdésben!)


2010. aug. 1. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak az első szülinapra egy játszó sátor szerű házikót vettem amiben mái napig is szívesen bújocskázik és játszik 2000 párszáz forint volt ja és most már 19 hónapos és még mindig mindennap játszik benne!
2010. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még nincs homokozófelszerelés is jó 5let:) Elég olcsón lehet kapni, vehetsz még hozzá valamilyen más ajándékot/játékot is: pl. egy nyuszimotort:)

[link]

2010. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!

Ezt a nyuszimotort tudja úgyis használni ha nem tud még járni önállóan?


A sátornak van valami neve?:( Így nem találok infót róla.

2010. aug. 1. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Játszó házikó olcson,így írd be,a keresőbe,megnéztem én is így beadja,igaz ott 4000 párszáz forintba kerül!Van kétoldalt ablak felül, ajtórész ahol betud bújni,a lányom nagyon szereti!
2010. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az én pici fiam sem tud még önállóan járni, csak kézenfogva, de pár napja csak úgy rohanok utána, ha motorzik:) /nyuszimotoros válasza/
2010. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. aug. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!