Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik a napotok 8-10...

Hogyan telik a napotok 8-10 hónapos babátokkal? Miket szeret játszani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:

10 hónapos kishugi, 2év9hós a nővére.

Délelőtt megyünk játszótérre, pici ilyenkor alszik, ha felébred, ő is hintázik.

Délután együtt alszik a naggyal.

Kifejezetten a picivel nem játszom, hanem együtt mindkettővel. Pl a nagy duplozik, addig én mutogatok a picinek. Mi építünk a naggyal, a pici rombol. Mindent a szájába vesz, igyekszem menteni tőle a dolgokat, pl ha gyurmázunk a naggyal.

Szeret kipakolni a játékosdobozokból, olyankor tök cuki, tisztára bele tud merülni.

Meg van egy nagy doboz csipesz is a szobában, az a kedvence, ki-be pakolgatja őket, persze közben a szájába is veszi őket.

Szereti, ha gyúrom, ha csikizem, ha fújkálok finoman az arcába, mintha szellő lenne.

Szeret babakocsizni, meitaizni, nagyon szeret sétálni, nézelődni (és aludni is kint).

Szeret fürdeni, olyan cukin lubickol. Sokszor hasal a kádban :)

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Holnap lesz 10 hós.

2011. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

10 hónapos

Szereti a kemény könyveket, hintát, zenélős-ütögetős játékokat.

Inkább járókás, de 1-1 órát kiteszem, akkor minden bútorhoz odamászik, feláll, amelyik szekrényt hagyom, azt kipakolja.

Járunk babausziba

2011. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első csipeszest én is írhattam volna! :))))
2011. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk vagy egy nagyobb tesó aki 3 éves. A kicsi 9 hónapos lesz.

Reggel ébredés után játszik a játékival, nagy tesóval. Addig én konyhába tevékenykedek.

Még délelőtt alszik egy órácskát, 10óra körül felkel, tízóraiznak és lemegyünk délig a játszótérre.

1óra körül együtt alszanak, kb. 3ig.

4kor uzsonna, majd ismét csavargás. (játszótér, kirándulás, medencézés a kertben). Este 8kor fekszenek.

Imád babakocsizni, vásárolni. :)

Egész nap amikor fent van mászik, pakol, zenélős játékok a kedvencei. :)

2011. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!