Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány kérdés amire sajnos...

Néhány kérdés amire sajnos nem kapok választ?

Figyelt kérdés

1.Miért van az hogy a 10.5 hós kislányomnál ami múlt héten még működött (kiságyban elalvás) most egyik napról a másikra kész katasztrófa.

2.Szeretném abbahagyni a szoptatást hogyan tegyem hogy neki se legyen nagyon tragikus? (napközben és éjjel is gyakran szopizik, és már nincs nagyon tejem ellenben a fogai miatt eléggé fáj,társaságban huzogatja apólóm és ez nekem nagyon zavaró)

3. Pár napja elkezdett lépegetni, mikor lesz ebből járás?Milyen cipőt vegyek neki?(nagyon szkeptikus vagyok a mindenhol jól tartson és foga a lábat cipőkkel szemben tényleg ez kell amikor eddig szinte mezítláb járt?)


2011. aug. 1. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Nem tudom.

2. Fokozatosan, azt hagyd el, amihez a legkevésbé ragaszkodik. Először a nasi szopikat iktatsd ki ha sír, próbáld meg mással elfoglalni, de unalomból tényleg ne csinálja. Adj neki tápláló vacsit, aztán ha éjjel sír, max vizet, és altasd vissza ringatással, simogatással. Lesz pár nehezebb éjjel, de megéri. Egyedül ne hagyd sírni! De ha sokat szopik még, nem fogja egyik napról a másikra abbahagyni, nem is szabad, ha nagyon eltökélt vagy, akkor is bele fog telni pár hétbe.

3. Egyedül kezdett lépegetni, vagy a bútorokba kapaszkodva? Az enyém hónapokig ment a bútorok mellett, aztán az első önálló lépéseit követően 1 hónap kellett, amíg azt mondtuk rá, már jár. De ez minden gyereknél más. A cipővásárlás nehéz kérdés, mert amíg nem megy, addig nem is nagyon lehet a méretet eltalálni. Szerintem a márka nem olyan nagyon fontos, de ne ezen spóroljatok.

2011. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Önnállóan jár, 5-6 lépés volt eddig a max amit megtett egyedül. 7 hósan állt fel azóta megy a bútorok mellett. Séta közben ki akar jönni a babakocsiból és sétálni velünk ezért kellene a cipő.Sejtem hogy a cici dolog nem lesz egyszerű de már nagyon zavar szeretném már abbahagyni!
2011. aug. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!