Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám miért nemtud már...

3 hós babám miért nemtud már hason aludni?

Figyelt kérdés
Eleinte nagyon hasfájósak voltunk,az orvos tanácsára hason altattuk,ezt ugy megszokta,hogy csak hason tudott elaludni,háton,oldalt nem.Most 3 hónapos, és csak nyüglődik,sirdogál ha hasrafektetem,de háton ugynúgy nem tud és nem is akar elaludni.Mi lehet most a gond,mit tehetnék?
2009. ápr. 18. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én babám is 3 hónapos,és ő is eddig hason aludt.Pont most éjjel nyüglödött sokat,pedig átaludta eddig az éjszakákat.Aztán oldalt fekve elaludt.Szerintem próbáld oldalt.Én ilyenkor a hátát megszoktam támasztani egy párnával,hogy ne döljön álmában hanyatt,mert arra felébred.
2009. ápr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia.Nem alszik el oldalt sem,igaz nem nyüglődik,de elkezd játszani,nézelődni,dumálni.Nála ugylátszik csak a hasonfekvés jelenti az alvást,mert akkor simán becsukja a szemit és elalszik.vagyis eddig igy volt.
2009. ápr. 18. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát elég nehéz akkor, ha sehogy nem akar elaludni. Én azt mondom, hogy próbáld meg háton vagy oldalt, nem baj ha játszik, majd elfárad és elalszik magától. Az én kisfiam 7 és fél hónapos, az elejétől kezdve hason aludt, de mióta forogni tud, állandóan vagy az oldalán, vagy háton alszik, ahogy jön. :)
2009. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha semelyik pozicióban nem megy rögtön az alvás,akkor nem azzal van a gond. Ilyentájt csinálta nekem is ezt a fiam, de összefüggött azzal is ha estére tulzottan elfáradt, vagy forditva, szinte a fürcsi előtt kelt fel, illetve nagyon nyálzott egésznap és nyüszizett. Szóval altatsd ahogy szokott, vagyis hason, de ha oldalt jól elvan , játszik , nem sír, akkor én ezzel inditanék, maj mikor kezd nyüszizni és már jó mélyeket pislog, lassan hasratenném, még ilyenkor szoktak vergödni kicsit, de a kezemet a hátára szoktam tenni hogy érezzen, a babám akkoriban sokszor igy aludt el. Ha pörgeted hasról hátra, oldalra , vissza mert nyüszög és ugy látod, hogy sehogy nem jó neki, ő csak még idegesebb lesz , jól felhúzza magát!
2009. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!