Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nemtud tovább aludni?...

Miért nemtud tovább aludni? 6-6.30kor kel minden nap.

Figyelt kérdés
és félóra múlva már álmos.ha rögtön megetetem se alszik vissza.
2009. szept. 22. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2009. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor teszed le este? Éjszaka ébred? Mennyi idősek vagytok?
2009. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mi is ilyenek voltunk kiskorunkban, azért, mert a Naptól felébredtünk. Amikor meg sötétítő volt felrakva, akkor is felébresztett a biológiai óránk. Ez az ember természetes bioritmusa, hogy akörül kel. Örülj, hogy neki még működik a biológiai órája.
2009. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nemsokára álmos és vissza is alszik fél óra mulva, akkor éhen kel fel, de ahogy felébred, nyöszörög , anya kaját ide... Kimegy a szeméből az álom. Ha már az ébredés előtt készitenéd a tápit(cicis??) és 6- kor bevinnéd a szobájába, majd a kiságyban -anélkül,hogy kivennéd-megetednéd? Szerintem rögtön aludna tovább kaja után.
2009. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaj, 14hónapos.elfelejtettem ez lényeges.
2009. szept. 22. 21:52
 6/11 A kérdező kommentje:

este fél9től alszik, éjjel már nem kel, van hogy felsír, de nem ébred fel.

napközben 2.5-3órát alszik.

2009. szept. 22. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alszik vissza,akkor már nem lehet álmos.Eleget alszik éjszaka.Hagyd,hogy nézelődjön.Nem mindenki későn kelő.Tapasztalatom szerint a gyerekek csak akkor kelnek későn,ha oviba vagy iskolába kell menni,különben már hajnalban kukorékolnak.
2009. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha ovis lesz! Akkor reggel 9 előtt nem kel. Kivéve szabadnapon, amikor mindegyik kipihenten és hangosan hajnal négykor ébred.

Ezen már csak a kamaszkor fog segíteni.

2009. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Ja. Kamaszkorban az éjszakai netezés és buli felborítja az órát. Te is nemhogy lefeküdnél a tyúkokkal, s akkor reggel, napkeltekor frissen ébrednél!
2009. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

de ő nem nézelődik,egyből ordít, ki akar jönni.

és mi után napközben az ővé vagyok, hát most "szórakozom", ezért nem alszok még.

2009. szept. 22. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!