Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hete szültem, még azóta nem...

8 hete szültem, még azóta nem sexeltünk. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Abszolut nem kívánom, estére a baba lefáraszt, s erőm sincs hozzá. Párom már mondogatja hogy kéne, de annyira nincs hozzá kedvem.
2009. ápr. 18. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 4 hónapja szültem és kb 4-5x szexeltünk.Én sem kívántam,de ez nem jelenti azt,hogy nem szeretem a férjem,hanem egyszerűen fáradt vagyok.De majd ha mégis sor kerül rá akkor ne ijedj meg ha fájni fog! :))) Nekem fájt,és még most sem az igazi,de majd alakul.Férjem nagyon türelmes,és nem erőlteti,megérti,hogy most más a helyzet.Férjed is legyen türelemmel....

Szép Napot!

2009. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigasztaljon, hogy nem vagy egyedül, nekünk 11 hós a babánk, és sajna nagyon lecsökkentek az együttlétek, valaki mindig túl fáradt hozzá... nem is tudom, más hogy csinálja heti többször...irigylem
2009. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy 1 éves a kisfiunkmondhatom hogy heti 1x vagyunk együtt.Fáradtak vagyunk mind ketten.Ez mind a kettőnk szerint normális.Szeretjük egymást nagyon,meg kívánjuk is a másikat,de most más az első.Ja és jön a következő baba úgyhogy egy időre nem a szex uralja a kapcsolatunkat-.Nincs ezzel semmi baj.Kitartás a párodnak.
2009. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi vagyunk a minimumrekorderek.. 5 hónapos, és még egyszer sem... :(((
2009. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!