Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt 3 hós...

Miért csinálja ezt 3 hós kislányom? Normális vagy valami okoza?

Figyelt kérdés
Szinte egésznap ordít, emelett álandóan nyalja magát, hol a kezét, vagy a takarót, a ruhácskáját. Cumizik, de most a napokban nem fogadja el, van hogy kézbe van és engem kezd nyaldosni.
2009. ápr. 18. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs bedugulva az orra? Nekem olyankor nem fogadja el a cumit. Lehet amiatt nyalakodik, hogy mégiscsak hiányzik neki a cumizás, csak nem tud , mert nem kap levegőt.
2009. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de nem ez okozza! Szoktam tisztitani az orocskáját. És még csak nem is szuszog
2009. ápr. 18. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el orvoshoz, a nyaldosás nem megszokott tünet (?), ha olyan amire gondolok és ha jól tudom.


Nálunk a fogzás miatt és amiatt mert ismerkedik a dolgokkal, mindent a szájába vesz már kb 2 hós kora óta, a játékokat, csörgő-zörgő dolgok szopható végét és az ujjacskáit, lábacskáját, ha eléri: apa-anya ujját, de ezt nem úgy nevezném, hogy nyalogatja magát. (De hátha erre gondoltál, akkor szerintem a tiéd is emiatt.)

2009. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!