Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak 1 éves...

Milyen játékai vannak 1 éves fiadnak?

Figyelt kérdés
Szülinapra mit kapott?
2011. aug. 28. 22:32
 1/6 anonim válasza:
építő játékokat, habtapit, fakockákat, azokat a játékokat, amikbe különböző formájú kis műanyagokat kell beledobni a lyukakon.- most ennek nem jut eszembe a neve, ne haragudj :)
2011. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond:)tudom melyik az,olyanunk már van:)
2011. aug. 28. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Amiket az első is írt, meg még van montessori torony, bébitaxi, beszélő fischer price kutyus, ezeket mind imádja. De a favorit a kisautók, meg a kis műanyag labdák, amihez van egy labdás sátor is, a tescoban is szokott lenni, több száz kislabda egy hálóban, nem tudom a nevét sajnos.
2011. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de jó nektek hogy játékokkal játszik, az enyém 13 honapos, rengeteg játéka van mindenféle de semmi nem érdekli csak mindig rajtam lógna, meg apának a fúrógépe, porszivó, mosogatógép stb.. nem tudom már mit vegyek neki, hogy 10 percig ellegyen egyedül..
2011. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fiamnak, vannak zenélős villogós izék, építő kockák, kis könyvek, de pl most az előbb kb 15percet jáccot egy kiürült hey-ho-s dobozzal :) ő ezeket szereti a legjobban, meg az építőt. a saját játékait nagyon ritkán veszi elő. pl az én övtáskám csatolóját, babakocsi csatolóját imádja, azzal még tovább is elvan, és be is tudja csatolni már néha 14 hós.
2011. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én nem tudom, mit csináltam jól, mi az oka, de mindkét gyerekem nagyon jól eljátszott mindig is egyedül, illetve most már egymással is. Három- és egyévesek. A gyerekszoba általában olyan, mintha bomba robbant volna benne, de ők jól elvannak benne. :-) Este az összepakolásért nem rajonganak annyira, de megcsinálják kis segítséggel. :-)
2011. aug. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!