Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kisfiam, eddig...

4 hónapos a kisfiam, eddig egyszer kelt éjszaka 4-5 között enni. Most teljesen felborult? Mit adjak neki hogy végigaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
most a szokásos esti fél 8-as kaja után éjjel 1 körül is kel enni.meg 4-5 között is. mit adjak neki? váltsunk tápit? eddig milupa milumil1 t eszik.
2011. aug. 29. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már a 2-est adhatod neki nyugodtan.
2011. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki estére Sinlac-ot, az jól eltelíti, nem lesz tőle éhes az éjszaka közepén. A többi étkezésre maradhat a megszokott tápija.
2011. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt próbáltad már hogy csak vizet vagy teát adsz neki hajnalban? Nem lehet hogy csak szomjas?
2011. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen probáltam, ivott is de utána kiköpte és követelte a kaját :)
2011. aug. 29. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni,de az én babám is 4 hónapos koráig kelt csak 1x enni éjszaka,utána 2x3x is.Majd 7-8 hónapos korától 6x-8x kel minden áldott éjszaka,bár már nem enni,CSAK ÚGY....hogy engem szórakoztasson :(((

14 hónapos

2011. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ennek a táphoz semmi köze!!!én is ugyanebbe estem bele,1hónpja (akkor volt 3hós) nekem az elejétől fogva végig aludta az éjjelt fel se kelt egyszer se aztán minden felborult...volt hogy 5ször is felkelt.de általába nekem is 1körül meg 4-5.először én is azt gondoltam hogy a táp miatt vagy hogy többet kéne ennie lefekvés előtt.de nem!ha éhes volt éjjel adtam neki(a viz nem kellett neki se a tea)és 1hete minden kezd magától helyre állni már ujra átalussza az éjjelt,ritka az ha felriad,de akkor vissza is alszik.szerintem ne aggódj ez csak egy átmenet!minden helyre fog állni ismét,csak ez egy ilyen időszak eltarthat hosszabb és rövidebb ideig.a fejlődési ugrás is nagy szerepet játszik ebbe!
2011. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10:21-es vagyok és 4hós a babám most
2011. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!