Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is szopja az...

Másnak a babája is szopja az ujját? 4,5 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés
Nem gondolom hogy le kéne szoktatni róla majd biztos elhagyja ha nem lesz rá szüksége. Cumi nem kell neki, kiköpi.
2009. ápr. 18. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én 4 hónapos kislányom is szopizza az ujját kb 2 hónapos kora óta. Vagy a bal hüvelyket vagy a jobb mutatót. Ő is kiköpi a cumit.

Azt vettem észre, hogy akkor szopizza, ha unatkozik vagy ha álmos, de még nem alszik. De ha unalomból szopizik és elkezdem szórakoztatni, egyből abbahagyja.

Jól körbejártam ezt a témát egyébként, mert foglalkoztatott nagyon, mikor elkezdte az ujjszopit, de mindenhol azt írják, hogy a csecsemőkori ujjszopással nem kell foglalkozni, nagy valószínűséggel pár hónap és abba fogja hagyni. Az a gáz, ha már jön-megy, beszél és még mindig szopja.

2009. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis a csecsemokori ujjszopas. Az en babam 9 hetes, 1 hete szopja a huvelykujjat, es azota neki sem kell a cumi.
2009. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 3,5 hónapos és ő is szopizza a kezét. 2 hetes koráig cumizott,aztán nem kellett neki és a kezét vette a szájába. Emiatt ne aggódj, nincs ezzel semmi gond.
2009. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!