Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hós kislányomnak a...

7 és fél hós kislányomnak a föziket mivel sűríthetem?

Figyelt kérdés
A krumplit már kicsit unjuk, de nem tudom, hogy a rizsek közzül milyet tehetek bele. Gyors rizst, hagyományosat, vagy külön van spéci nekik. Esetleg más valami? a nekünk főtt húslevesből ehet már? Kevés sótlanul főzök, mert mi úgy szeretjük, és nem nagyon fűszeresen. Egyébként nem válogatós gyerkőc szerencsére.
2009. ápr. 18. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet bioboltokban kapni rizspelyet stb, pelyeket. Azt hiszem holle a márkaneve, itt a neten is utána nézhetsz, de én még sinlaccal szoktam a gyümiket sűríteni. A krumplit az enyém magában nem eszi meg csak almával, vagy paradicsommal.
2009. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki sima rizst(gyors is),de készülj fel,hogy nem tudod annyira pépesíteni még botmixerrel sem.Én próbáltam.Adhatsz neki kukorica grízt és lehet kapni rizslisztet(rizs porrá van őrölve) is.Én mind akettőt ki szeretném próbálni,mert már mi is unjuk a krumplit.5.5 hónapos picilány anyukája
2009. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!