Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretkeztek a gyerek mellett?

Szeretkeztek a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
most olvasom, hogy ha másképp nm lehet megoldani akkor a gyrek max 6 hónapos korig 'lehet tanuja' annak ami a hitvesi ágyban történik, később már ijedtséget, félelem érzetet kelthet benne-apa bántja anyát. van benne valami? mi egy szobában alszunk a gyerekkel, 1 éves, sőt, most nem vagyunk otthon pár hétig és egy ágyban is alszunk...
2011. aug. 29. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon nem tudnám úgy elengedni magam, hogy ott van mellettünk a gyerek, még élvezzem is... és ha felébred? És ha arra eszmélsz, hogy a gyerek épp téged bámul??? Én nagyon nem tudom ezt elképzelni. Bár már itt az oldalon olvastam olyat, hogy valaki szex közben azt vette észre, hogy őt nézi a gyerek, úgyhogy még gyorsan "elment", aztán ment oda a gyerekhez. Hát ez nekem elég bizarr.
2011. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer csináltuk,úgy hogy egy szobában külön ágyban voltunk.Nagyon halkan és nagyon óvatosan,de nekem nagyon bűntudatom volt és sz@r is volt az egész így :(

Így nagyon ritka nálunk a szex...

2011. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ja és akkor volt 2 hónapos....előző voltam!
2011. aug. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Azt azért hozzátenném, hogy az enyém már nagyobb, 2 éves lesz, szóval eléggé értelmes ahhoz, hogy felfogja: valami igenis történik. De nem is kerültünk ilyen helyzetbe, mert kezdettől fogva külön szobában van, mi a saját hálónkban alszunk. Ha 1-2 éjszakát vele egy szobában töltöttünk valahol, akkor nem szexeltünk. Ha hosszabb ideig kényszerülnénk egy légtérbe éjszaka, akkor biztosan elintéznénk máshol/máshogy (fürdőszoba, vagy mittudomén, amikor ő éppen alszik).
2011. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Ezért nálunk 3 hónapos kortól külön szobában alszanak a gyerekek. A védőnő nagyon családi ágy párti, állandóan azt feszegette nálunk. Szerinte meg lehet oldani a szexet máshogy is. Én kíváncsian várnám a javaslatokat, mivel a férjem csak este van itthon, a gyerekek meg ha ébren vannak folyton rajtam lógnak. Mégis hogyan?
2011. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem, így nem voltunk együtt még és szerintem nem leszünk ezután sem.

A kislányunknak másik szobája van. Bár én sokáig aludtam ott vele, de aztán szépen visszaköltöztem a magam helyére, így nincs ilyen gond.

Egyébként engem is zavarna együttlét közben a gyerek jelenléte.

2011. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna. Mi egy szobában aludtunk a gyerekkel 6 hónapos koráig, akkor mi mentünk át másik szobába, amikor meg külön szobája lett, akkor meg a hálóba. De én sem tudnám elképzelni, hogy ott alszik mellettem.
2011. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szerintem ezt nem a gyerek mellett kell megoldani.Nálunk külön szobában van születése óta,így ilyen problémánk nem volt,de ha egy szobában lettünk volna vele,akkor kibírtuk volna vagy máshol csináltuk volna.Nem hiszem,hogy ez egy pár hónapos gyereknek való,még akkor is,ha semmit nem fog fel belőle.

2011. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvstam itt olyan választ, hogy az ágyban szexeltek a baba mellett, a pici felébredt, anyuci meg betömte a száját cicivel... hát nekem ez a bizarr! Mi külön vonulunk a 18 hónapos lányunktól:)
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem! De szerencsére külön szobája van, így nem merül fel ez a probléma.

Egyszer volt, hogy egy hosszú hétvégét töltöttünk a Balatonon (5 hónapos volt akkor), és egy ágyban aludt velünk. Azon a két éjszakán nem szeretkeztünk.


Off.

"sőt, most nem vagyunk otthon pár hétig és egy ágyban is alszunk..."

Azért ugye nem akartok a gyerekkel egy ágyban szeretkezni???

2011. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!