Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van a babátokon a...

Mennyit van a babátokon a terpesz pelenka és mennyit használt? Tornáztattátok is? Hányszor egy nap?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyit csak lehetett rajta volt a lányomon. Szerencsére nem zavarta így alvásnál is rajta volt, csak éjjel nem. Nekünk sajna nem segített. Mellette minden pelenkázásnál csináltuk 80 csípőkörzést , de végül kengyelt kellett használni.
2011. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első lányomnál már a kórházi csecsemős "laza csípőt" diagnosztizált, és utasított, hogy már 4 hetesen vigyük ortopédiára. Kér hónapig viselte a terpeszpelust napi 24 órában, tehát szünet nélkül!

Én sírógörcsöt kaptam, amikor feltettük, mert olyan "rosszul nézett ki", de hamar rájöttem, hogy egyáltalán nem zavarja semmiben.

Kontrollon már rendben volt. Közben hetente jártunk gyógytornászhoz, aki tornáztatta (nem dévényes, rendes SZTK-s), és otthon is kellett gyakorlatokat végezni.

Most lesz 4 éves a lányom, minden rendben van vele!


Szerintem ezt érdemes nagyon komolyan venni.

2011. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk két hónapig volt,és nem tornáztattam,mert szegénynek rossz élmlnye volt a vizsgálaton,úgy megtegergették a lábát.Így nem is engedte mindig befeszített,de éjjel nappal rajta volt,jól viselte.Most már tökéletes,de ha a te babád birja a tornát,akkor csináld neki,anno nekünk azt mondták minden pelenkázásnál.
2011. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 héten át csak fürdéskor vettem le neki és minden este meg párszor napközben tornáztattam. Teljesen megjavult a csípője. Ha jót akarsz a babádnek, tedd amit a doki mond. Az a legnagyobb ökörsé, ha valaki azt mondja, nem teszi rá meg nem tornáztatja, mert a babának az rossz, meg sír. Egy nap alatt megszokja.
2011. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!