Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki lehet az a "ba.m" aki...

Ki lehet az a "ba.m" aki azzal szórakozik, hogy a jobbnál jobb válaszokat lepontozza?

Figyelt kérdés
Engem már iszonyatosan fusztrál. Nem lehetne ezt a pontozósdit megszüntetni? Pláne, hogy az elmúlt napokban azt látom, hogy mást is borzasztóan idegesit.
2009. ápr. 18. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
én szerintem elejinte csökken a pontunk utána növekszik én így vetem észre vagy nem jól gondolom
2009. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is jobban örülnék neki, hogy ha nem volna pontozás. Mert ha van egy totál olyan kérdés, mit pl: Hogy hívják a babáitokat, ahol már eleve nem lehet rossz válasz, mégis vannak olyan alacsony pontok, ami igen bosszantó! Legutóbb, én jártam így, mikor az "Milyen az isofixes gyerekülés" kérdésre válaszoltam. Egyik válaszom max pontos (linkeltem képet egy baba ülésről), a másik, amiben leírtam a rövid lényeget, az meg 32%? Na, akkor ez hogy is van? Ki nem állhatom az olyan macákat, akik direkt dedóból fikázzák a másik hsz-ét, és lepontozgatják.
2009. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
engem is mindig lepontoznak, de inkább azt figyeld meg, ha őszinte vagy azt nem díjazzák... ha őszintén megírod, hogy ne nyávogjanak a terhesek pl., mert van rosszabb, mint pár kiló plussz, lepontoznak, ha sajnálod és ápolod a lelkét, plussz pontot kapsz. engen nem érdekelnek ezek a pontok.
2009. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nem számít a pontozás. Mert lehet, hogy adott válaszod tök fontos volt a kérdező számára, csak a többi idióta hiszi azt, hogy hülyeség volt. :PPP Szóval ne törődjetek vele.
2009. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ne törődj vele :)

Én eleinte ideges voltam attól, hogy rendszerint lepontozták, amikor bébikompról, kengururól, hordozóban altatásról, kitámasztva ültetésről és tsairól próbálom lebeszélni az anyukákat (egyébként ez a szakmám, de mindegy, ez itt ügyi nem számít) , de most már nem érdekel.

Írd le, hogy szerinted mi a helyes, a kérdező ugyis azt "hallja meg" , amit akar, ami jó neki vagy esetleg ami kényelmesebb neki.

2009. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
de miért kell foglalkozni a pontokkal? aki normális, az úgyis kipipálja, a nem hasznos válaszokat is. a toplista meg pff.. mindenkinek abból van pontja, hogy pontoz. annak meg semmi haszna, h az első oldalon vagy.. egy anonim oldalon nem nagy dicsőség.
2009. ápr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen ezt én is megfigyeltem,hogy valakinek ez a hobbija.

Lehet,hogy unatkozik nincsenek barátai akikkel a felesleges idejét,energiáját levezetné!Én csak sajnálni tudom az ilyen embert,és remélem azért ezeket a válaszokat elolvassa!De mondjuk olvashatna valami jó könyvet amivel elütné az idejét!

Én még soha nem néztem meg a pontjaimat,nem is tudtam,hogy van ilyen!De ezen tényleg kár idegeskedni!

2009. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Sztem úgy lenne igazságos, ha csak az pontozhatna egy adott kérdésben, aki válaszolt is arra a kérdésre. Bár így meg azért nincs értelme, mert ott úgyis könnnyú statisztikát felállítani, hisz ott vannak a válaszok...

Egy biztos, hogy az oldal látogatottságát növeli a pontozás :)

2009. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én eddig nem is láttam h létezik toplista!Amugy engem is bosszant h vannak válaszok amik jók sztem és lepontozzák őket,aki meg baromságokat ír annak 100%ot adnak!
2009. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lenne a legjobb, ha nem lenne névtelen a pontozás (bár ez mondjuk anonim oldalnál jó nagy logikai csavar lenne) :) Vagy csak be lenne számozva, hogy 1., 2., 3., x. válaszoló pontozta le ép az adott választ és akkor kicsit össze lehetne rakni...vagy nem tudom

Új vagyok ezen az oldalon és annyira rosszul esik, hogy beleírom a lelkemet egy válaszba, megpróbálok segíteni annak, aki kérdez, erre lepontoznak teljesen, aki meg beírja kb. h "hello, mi" az max pontot kap :(((


Jaina

2009. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!