Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a 4 honapos...

Mi baja lehet a 4 honapos babamnak? Felveszem az olembe (befele forditva), erre beturja a fejecskejet a mellkasomhoz es oda ordit egyet.

Figyelt kérdés
Olyan mintha meregbol csinalna. Valamikor tobbszor is egymasutan. Remelem, nincs semmi baja. Ugy ertem szellemileg. Mondjam el egy orvosnak, vagy ez normalis?
2009. ápr. 18. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
furi. Ilyenről még nem is hallottam :O
2009. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet h tényleg mérges:)vagy esetleg nem fájhat a füle?vagy a pocija?de miért gondolod h szellemileg bármi baja is lenne?mióta csinálja ezt?
2009. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ugy 1 honapja. Igazsag szerint van az a "karomkodos" betegseg, arra gondoltam. Csak o meg kicsi, h karomkodjon, ezert meregzsakoskodik. Ha kifele forditom nem csinalja ezt. Bar lehet hogy csak utal befele lenni? Azert furcsalom, mert nincs semmi elozmenye.
2009. ápr. 18. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hidd el semmi baja sincs!Sokan azt mondják nincs hiszti egy éves kor előtt,dehogy nem van bizony!Bizti nem tetszik neki h ügy veszed fel:D az én kislányom 7 hónapos és ugy hisztizett valamelyik nap mikor elvettem tőle egy papir darabot h szinte hidba vágta magát:D előző vagyok:)
2009. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hós a kislányom és ő is csinál ilyet.Olyan mint ha méregből csinálná és valamikor olyan mint ha harapni is akarna.Én sem tudom miért csinálja vagy még nem jöttem rá.Talán amikor túlpörög és fáradt!?
2009. ápr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csinálta, utál igy lenni karban, csak kifelé a jó:) volt hogy mintha meg is akart volna harapni! Ha fáradt nagyon, akkor még csinálja. Most hathós.
2009. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyton ezt csinálja 5 hónapos babám. Szerintem normális, nekem jelez, hogy kifele fordítsam, hogy lássa a világot.:)
2009. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennyi babanak biztos nincs baja.Nagy ko esett le a szivemrol. Koszonom a valaszokat!
2009. ápr. 19. 08:15
 9/9 A kérdező kommentje:
egyebkent valoban akkor is csinalja, amikor faradt, csak ezt elfelejtettem beleirni. megegszer koszonom!
2009. ápr. 19. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!