Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel hetes a kisfiam es...

Masfel hetes a kisfiam es maga emelgeti a fejecskejet, sot eleg sokaig tartja is, oldalra forditja, sot o is egesz testel oldalra fordul, tehat helyezkedik ahogy neki jo. Nem kora ez meg kicsit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Mit csinálsz ha korai? Visszanyomod a fejét vagy mi?
2011. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem korai. Legalabbis az en fiam is kovetett engem az agyban mar par naposan. Az elejetol mellettem aludt, miutan elaludt en mindig elhuzodtam tole, hogy nehogy rafekudjek, vagy megnyomjam, de hamar arra ebredtem, hogy az ujszulottem valahogy athaladt azon a bo fel meteren es az oldalan aludt mellem bujva.

Az unokahugom pedig 1 naposan hason fekve felemelte a fejet es atforditotta. Lattam, mert ott voltam, meglatogattuk ot a korhazban es akkor is csinalta.

Sok egeszseget!

2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 2hetes,és ugyanugy ezt csinalja az elso perectol kezdve.Anyuék is meglepodtek,hogy milyen koran kezdi a fejemelgetst,de mit lehet csinlani,inkabb orulok neki. :)
2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is csinálta, teljesen odáig volt mindenki, védőnő, orvos. De nem hiszem, hogy olyan ritka ez. Biztos izgett-mozgott odabent, már edződött. :) Enyém legalábbis meg se állt már a pocakban.
2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindkét gyerekem születése után azonnal csinálta. Normális. Ahogy az is az, ha csak pl. két hónaposan csinál először ilyet. Nem egyformán fejlődnek, ki előbb, ki később csinál dolgokat, ettől még nincs bajuk, egyszerűen ilyenek.
2011. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
normális, enyém is korán tartotta a fejét :)
2011. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En ezt nem azert kerdeztem mert nem orulok neki,sot,csak h mas baba is igy e van...
2011. máj. 30. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
igen! Más baba is van így, az előttem szólók mellett az enyém is!:)
2011. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ugyan ezt csinálta már mikor 4naposan kijöttünk a kórházból...mára ott tartunk, hogy 15hetes és ül, ha fogom a kezét ha nem felhúzza magát... nem tudok vele mit csinálni,persze örülök, hogy ilyen erős, de ki nem köthetem én sem pedig még szerintem maradhatna vízszintben :) :)
2011. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia!5 hetes a kisfiam,3naposan fordítgatta fejecskéjét (hason is)kb 1 hetes kora óta egy csomószor megtartja most már mindig,kiemeli magát meg a fejét 3 hetes kora óta,tolja magát előre kicsi lábacskáival,hátról oldalra fordul,meg hason elfordul 180fokkal is,1 hetes kora óta nézelődik érdeklődik minden érdeklik.Azt mondták amit a baba már megtud csinálni,akkor csinálja nem szabad és nem is lehet akadályozni.
2011. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!