Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugós hintát érdemes venni?

Rugós hintát érdemes venni?

Figyelt kérdés

6 hónaposomnak aki már stabilan tartja magát,de még nem ül magától csak megtámasztva,érdemes e venni rugóshintát?

Az ölemben ülve szépen állóhelyzetbe kinyomja már magát,nagyon aktív baba.


2011. aug. 30. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg magától nem ül, én addig nem tenném bele. De attól megveheted, 2-3 hónap múlva már jó lehet neki.
2011. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Állítólag az egyensúlyérzékét nagyon jól fejleszti ami fontos lesz ha majd elkezd lépegetni... Én is tervezem hogy veszek mert tôbb jót hallottam róla mint a bébikompról. Később is tudja használni hintaként.
2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most 3 hónapos a babánk és Adamo hintát kapott. Ezt újszülött kortól 3 éves koráig tudja használni. Azért jó, mert tud feküdni is benne (amíg nem tud üllni) aztán üllni is tud utána benne. A mi babánk nagyon szereti. www.adamo.hu
2011. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!