Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem beszél már? Gond...

Mért nem beszél már? Gond lehet? Mindent megért, teljesiti amit kérek, de hiába mondom, hogy mondja, hogy anya vagy akármi, csak néz. Annyit mond csak hogy mama, baba, már honapok ota.20 honapos

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Muhahaha! A fiam 2,5 éves kora után a bölcsiben kezdett el beszélni, addig még ennyit sem mondott. Ne aggódj, 3 éves kor után kell foglalkozni a dologgal, ha addig sem beszél.
2011. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Két éves kora előtt nagyon kevés baba beszél,a fiúk még későbben. Még az is szép,hogy ennyit is mond. Nem kell türelmetlenkedni,fél év múlva majd fog többet is beszélni.
2011. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
De ha mégsem, akkor lehet, hogy ő lesz az új Einstein :D:D
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"20 hónaposan még csak ennyit tud? Nagyon le van maradva!"

Ugye ezt te sem gondolod komolyan, h ez ekkora hátrány ebben a korban. Vannak gyerekek, akik 3 évesen tanulnak meg beszélni. Ha megért mindent, hallásvizsgálata jó, akkor minek a pánik?

2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs lekésve semmiről,gyűjtögeti ő magában az infókat,ízlelgeti a szavakat és ha majd úgy érzi elkezd beszélni! Pár hónap múlva azt fogod kérni, hogy csak két percre maradjon csöndben!:)
2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,csak aggaszt mert körülöttem lévö gyerekek ennyi idösen már a legtöbbje szinte beszél,ha nem is folyékonyan,mert az túlzás,de ök már tudnak szavakat,mondják már a magukét,ö meg semmi.
2011. aug. 30. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs ne aggódj az én lányom a 2.szülinapja után jó pár hónappal szólalt csak meg azóta tv-t se tudunk tőle nézni mert be nem áll a szája. Tudom rossz dolog mert gondolom mindenkinek az az első kérdése hogy beszél már? Később meg azt fogja mindenki kérdezgetni, hogy szobatiszta?
2011. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Átérzem, amin most átmész. Az én majdnem 24 hónapos kisfiam sem beszél még (kb 15 szót használ). Már én is várom h megeredjen a nyelve. Van egy 2 hónapos öcsikéje is, hát nagyon kíváncsi leszek h ő hogyan fog fejlődni.
2011. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Ne aggódj fog még elegetbeszélni.Még sok is lesz!

Nekem a legkisebb 20 hónapos,de ő is csak pár szót mond.Napról-napra egyre többet.Vszont mindent megért!


4 gyerkőc anyukája

2011. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!