Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek be lehet osztani...

Szerintetek be lehet osztani anya fiának 35000 Ft-ot pelenkára, kajára egy hónapra, a baba 7 hónapos?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak pelenkára és kajára szűkösen be. De másra nem kell belőle költeni? Tényleg csak pelenka és kaja?
2011. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem. Minimum 5000 a pelenka, naponta egy ezres marad kajára? Főtt étel, gyümölcs, zöldség, stb ebből nem lehet megoldani. Ha mindennap paprikás krumplit, meg káposztás tésztát esztek, akkor talán. De tényleg nem kell másra költeni? (popsitörlő, popsikrém, ne adj' isten gyógyszer valamelyikőtöknek, stb)
2011. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Azt én is úgy gondoltam, hogy anyukának saját magán kell megspórolnia a kaját. Mert egy 7 hós babának már több mindenre szüksége van. Neki tényleg kell zöldség, gyümölcs. Emiatt anyuka nem tud változatosan enni ennyi pénzből.

2011. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
NEM. Ez nagyon kevés.
2011. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egyet értek a 2. válaszolóval.
2011. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem lehet ennyi pénzt beosztani.

Szomorú, hogy itt tartunk.:(

2011. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 3800,Ft-om van a családi+gyed-ig...csak kenyeret veszek és rámolom ki a fagyasztót. Mindent magamon spórolok, mert a párom dolgozik, neki kell az erő. Persze mindig azt mondom, hogy már ebédeltem, stb-stb-stb. Igazából sokszor leves levét eszem kenyérhéjjal, mert azt nem szereti a kisfiam, csak a belsejét, úgyhogy azt visszateszem neki a zacskóba. A levesbetét a gyermeké és a páromé...én meg megvagyok valahogy. Így is ott tartunk, hogy joghurt, krémtúró, vajkrém, kakaó, és egyéb dolgok csak a gyermeknek jutnak, nekünk nem már. Második gyerkőcről álmodni sem merünk, pedig szeretnénk nagyon, etetni viszont nem tudnánk szeretettel, mert az nem kenyér sajnos. Hozzáteszem mindketten tisztességesen dolgozunk, nem naplopók vagyunk, vagy képzetlenek...csak rossz csillagzat alatt születtünk és nem vagyunk gazdagok, nincs segítség sem sajnos. Ez a mai magyar valóság...most ha még jön a 27%-os áfa meg az adókedvezmény eltörlése és a minimálbéremelés lehet a páromnak munkája sem marad, így is kisvállalkozónál dolgozik, mert itt a környéken csak ezek vannak...spórolt pénz nincs, milliók nincsenek, pénzzé tenni nincs mit...így él még rajtunk kívül sokszázezer ember...
2011. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát a kaja kettőtöknek plusz pelenka? Szerintem ha te főzöl és tudsz mosható pelenkát használni mondjuk nappalra, akkor igen.


Én 4o ooo-ből főztem háromra, amikor a bébi 1 éves volt és a pelenka 3ooo havonta (éjszakára és ha elmegyünk valahova+moshatóba a papírbetét).

2011. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem megpróbálok valami takarítást bevállalni, ami heti pár alkalom és őt is vihetem magammal, mert éhen halni nem akarok meg beszélek az apjával, hogy jó lenne, ha 20000 helyett 25000-et tudna fizetni, továbbá megnézem, hogy milyen állami támogatásokra lehetek jogosult, ez van.
2011. szept. 23. 16:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 09.22 22:30-as valaszolo, ha tudsz, irj nekem legyszives egy privat uzenetet, ha erdekel, segitenek, amiben tudok.

Kerdezo, irtam neked uzenetet.

2011. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!