Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposotok meg tudja...

10 hónaposotok meg tudja mutatni a dolgokat, ha megnevezitek? Illetve mit ért már meg?

Figyelt kérdés
Az enyém még nem, pedig gyakoroljuk rendszeresen.
2011. aug. 31. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A vau-vaut határozottan mondja, és mutatja, amikor sétálunk, olyankor hangosan kacag örömében.A lámpát megmutatja, hogy hol van. Meg vannak ilyen kis apróságok, ami a kis értelmének a nyiladozására utal: van egy zenélő-táncoló plüss kutyánk, aminek a bal lábát kell megnyomni, hogy elkezdjen zenélni. Sokszor látja tőlünk, hogy mielőtt rákezd a kutyus, a lábát piszkáljuk. Na most ez lehet véletlen volt, de épp tegnap történt, hogy a kutya elhallgatott, ő meg odament(kúszott) hozzá, és elkezdte piszkálgatni, ütögetni a másik lábát, majd mindig fölnézett a kutyusra, aztán rám...ezt megcsinálta kb.3szor egymás után:) Én olyan jót nevettem rajta, még most is, mikor eszembe jut. Szegénykém nem nagyon értette, hogy most miért nem zenél, pedig máskor szokott, amikor anyáék simizik a kutyus lábát:)))Csak hát épp a másikat, meg ő amúgy sem tudná még úgy megnyomni:)
2011. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két hét múlva lesz 10 hónapos, a kedvenc játékait meg tudja mutatni, egérke,labda, a kedvenc takaróját.... Mondja a cicára,hogy cic,illetve mondja és csinálja pápá,puszit küld, dádá-tát mondja, hejteee,tente ha megyünk aludni. És tegnap óta puszit is tud adni, jó nyálasat:):):)
2011. aug. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 16 hónapos, és még mindig nem. Egy darabig én is "gyakoroltam" vele, amikor olvastam, hogy itt már 8 hónapos babák mutogatnak, aztán rájöttem, hogy nem érdemes.

Hogy miért nem mutogat? Mert egészen más érdekli. Kezeli a ventillátort meg a DVD-t (nem mutattam, rájött), imád beszállni az autóba, és felkapcsolni a lámpát, indexelni és bekapcsolni a rádiót. Ha kérünk tőle valamit (integess, adj puszit, gyere ide stb.) megcsinálja. Ezt csak azért írom, hogy lássátok, nincs gond az értelmével. De a kacsát mutogatni a képeskönyvben, vagy rámutatni a plüssmacira, azt nem.

Lehet, hogy a Tiedet is egészen más dolgok érdeklik. :)

2011. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kutya, macska stb állatok könyvben. kérem-re ideadja ami a kezében van. nem szabad. kedvenc mondókákat felismeri az első szavakból sorokból. apa, természetesen. :)
2011. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!