Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposotok mennyit eszik a...

7 hónaposotok mennyit eszik a gyümölcsös kajából (tízórai)?

Figyelt kérdés

Ha te készíted miből mennyit adsz? ...és ha üveges kaja?

Nem grammok, hanem darabszámok érdekelnének.


2011. okt. 11. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam az üvegest nem nagyon szereti, de volt, hogy azt kapott. 7 hónaposan megevett egy üveggel (190 g-ost), de nem tízóraira, hanem uzsonnára.

Friss gyümölcs: almát egy egész nagyot 3-4 db keksszel, babapiskótával, 1 nagyobb banán, vagy másfél.

Barackot, dinnyét, meggyet, szilvát ... ezeket én keverve adtam almával, banánnal.

2011. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Uhhh, mármint 1 nagy alma + keksz + 1 banán? - ezt megeszi együltő helyében?
2011. okt. 11. 13:59
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem : )

1 alma + keksz

1 banán + keksz

2011. okt. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

7 hónaposom őszibarackból egy nagyobb jégkockányit (fagyasztottat jégkockatartóból). A fél barack az többnyire sok volt neki.

Üveges esetben annak a harmadát.

Iszik utána vizet. Az előző hozzászólóhoz képest kevés, de a babám inkább duci, mint nem.

2011. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Ezzel a mennyiséggel mennyi idő telik el a köv. etetésig?

2011. okt. 11. 23:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Az etetés gyümivel tízórai, aztán jön a dél, akkor kap anyatejet. Tehát 2-3 óra elteltével kér cicit.

Aztán délután változó időkben újra gyümi, kb 5 óra felé. Többnyire 7 körül anyatej, 8-kor fürdés, és után újra anyatej - mert megszokta h fürdés és cici után esti alvás.

2011. okt. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én 7 hósom üvegeset kap, vagyis kapott volna házit is, ha nem köpné ki :) Az üvegesből fél üveggel eszik meg utána szopizik, így bír ki kb 3 órát.
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
délben adtam gyümölcsöt, nem tízóraira (soha nem is tízóraizott , pedig már 2,5 éves), nagyjáből egy aventes pohárnyit vagy egy üvegnyit evett meg, 7 hós koráig még ciczett is utána
2011. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szeritem keksz helyettt sokkal jobb sinlac vagy tejmentes natúr gabonapépek
2011. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na az én kisfiam, ha nagyon kívánós 2 üveggel tol be tízóraira, ga én csinálom, akkor 1 alma+ 1 körta + 3-4 szilva és ezt még feltúrbózom gabonaörleménnyel.


Ma vacsira 2 körtét evett és 4 hippes kekszet.

2011. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!