Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 57 centiméteres és 4...

Egy 57 centiméteres és 4 kilós babára hányas body/rugi kell?

Figyelt kérdés
babalátogatóba vinnék ajándéknak és azért kérdezem:)tegnap született a baba:))))))
2011. aug. 31. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

62-es.


Sok boldogságot Nekik ! szép nagy baba.

2011. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ajándékba 62-es méretet vegyél, vagy nagyobbat.

Inkább nagyobbat. Tudod miért? Mert az első méretből úgyis jó előre bevásárolnak a szülők, viszont a baba hamar nő, 1-2 hónap múlva már újítani is kell a ruhatárat, akkor bizony jól jönnek a szép, új, ajándékba kapott darabok.


Nem tudom, milyen értékre gondoltál, de pl. levegőztető, bundazsák, overál.......nagyon jó ajándék lenne. Szerintem...........azt még biztos nem vettek előre és nem is kaptak senkitől még, viszont minden nap szükség lesz rá télen a sétáltatás során.

2011. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most még valószínűleg 56-ost hord (mint a mi babánk anno), de már nem sokáig. nyugodtan vihetsz 62-68-ast, vagy még nagyobbat, hogy jó legyen későbbre.
2011. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi!!!

az ilyen fontosabb dolgok már megvannak(bundazsák)mert már második baba:)))

akkor szerintem a 62-es lesz a jó méret de lehet vegyesen veszem:))))

2011. aug. 31. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 4400g és 54 cm volt mikor megszületett. 62-es ruhákat hordott az első 3 hétben de utána már 68-as kellett szóval szerintem 68-asnál kisebbet ne vegyél mert abból már úgyis van nekik elég valószínűleg.
2011. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68 méretet vegyél az én gyerekem 4,8kg és 56 cm és kicsik rá az 56-os ruhák
2011. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább 68-ast vagy nagyobbat vegyél. Mi sajnos sok olyan bodyt kaptunk amiből már alapból bevásároltunk. Szóval a nagyobbaknak nagyon örültem!
2011. aug. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

oké akkor nagyokat veszek!!:)

köszi a válaszokat!:)

2011. aug. 31. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!