Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pavlik kengyelt hogy adjátok...

Pavlik kengyelt hogy adjátok a babára? Ruhára vagy csak a bodyra+zoknira?

Figyelt kérdés
A doki úgy mutatta, hogy semmit se rakjak alá (bodyn,é s zoknin kívül), de hát szegénynek a bőrét vágja a szíj....én adtam lá egy vékonyabb rúgdalózót. És egy lyukat engedtem a szíjon, baj ez??? Ti hogy hordjátok? És pelenkázásnál leveszitek, kicsatoljátok alul, vagy csak valahogy hozzáfértek a pelushoz, de nem veszitek le?? Bocsi, tegnap kaptuk, egyáltalán nem vagyok még tisztában a dolgokkal
2011. okt. 20. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia harisnyát adj alá plusz hálózsákot rá ugy nem nyomja.A szemeket ne állitgasd mert nem teszel jot vele.Ha kell rajta állitan majd az orvos szol.Pelenkázáshoz le kell veni és fürcsihez is.Nem tudom mit mondot az orvosotok,de tartsd be mindenkép.Kitartás.
2011. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a doki,hogy ruhára adjuk rá-igaz a mienk nem Pavlik,hanem Otto Bock készülék
2011. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-) MIlyen az az Otto Bock? Ti választhattátok, vagy a doki írta fel? jobb, mint a Pavlik? ÉN nem értek hozzá
2011. okt. 21. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Doki írta fel és igen,ő azt mondta sokkal jobb-kényelmesebb mint a Pavlik...
2011. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az Otto bock készülék.

utolsó voltam

2011. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!!!!!!!!!! Rá is kérdezek a dokitól, hogy válthatunk-e esetleg :-)))
2011. okt. 21. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!