Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akinek most próbálkozi...

Anyukák akinek most próbálkozik a lépegetéssel a babája, hogy csináljátok ezt a cipő dolgot?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen sikerült cipőt kapni a lányomra.Rengeteget próbáltunk,de vagy kicsi volt a köv. méret meg nagy,vagy alig tudtam bele tuszkolni a lábát.Végül egy Siesta lett jó.A kérdés hogy ugye lépeget párat majd mászik.De az úgy kényelmetlen neki gondolom,meg a 8000.-cipőt sajnálnám ha tönkre menne napok alatt.Vagy csak kintre adjátok rá,sétához?Lakásba csak zokni?És az baj ha még csámpás és nem szép egyenesen állnak a lábfejei?Ez fog korrigálódni,vagy meg kéne mutatni dokinak?
2011. aug. 31. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Első gyereknél tappancsos zokni volt rajta koraősszel.

második babának vettem puhatalpu bőr cipőt azt fogom ráadni.

nem mondom hogy kár volt megvenni a siestát de amig nem jár az utcán sokat addig bármi megfelel.


a cipőt "gumizzátok be'" kenjetek rá szilikon zselét az megvédi.


ortopédia gond: körzeti gyerekorvos Ő ír beutalót anélkül nem lehet menni ortopédiára de nagyon valószínü hogy 3 éves koráig csak durva eltérés miatt fognak foglalkozni vele.

2011. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Önálló járásnál kontrollra kell vinni nálunk a gyerekeket, mert lehet talpbetétet kell venni a gyereknek.

A fiam 11,5hónaposan elindult, addig zokni vagy kocsicipő volt rajta, ha kicsit sétálni akart.

Akkor ellenőrzés, és egy bokafogó kis cipőt kapott.

A lányom kapaszkodva lépeget, csak zokni vagy mezítláb rohangál, ősszel ő is kap egy kis cipőt, és ha elindul doki is látta, kap normál utcait.


A lábfejre pedig doki nézzen rá, mert lehet semmi és gyakorlás után jó lesz, de lehet kell spéci cipőke a lábára, ami behúzza.

2011. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok:)

Abszolút tanácstalan vagyok,milyen cipő, kintre,bentre mit,hogyan??

Sokan ajánlották a Boby Shoes cipőket, próbáltunk egyet a lányomra, hát katasztrófa volt. Most megyünk majd mi is Siestát nézni.

Egyébként az én lányom 9.5 hónapos és már lépeget,de neki is az egyik lába kicsit befelé fordul, a védőnő szerint normális, majd ha köv. hónapban megyünk mérésre megmutatjuk a dokinak is.

Végül bentre vettem neki a Brendonban egy magas szárú zoknit,aminek szilikonos a talpa,kintre meg elvileg Siesta későbbiekben kiderül,hogy jó lesz -e. Jövőhéten megyünk vásárolni.

2011. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg csak ismerkedett a járással, addig bent zokni volt a lábán, kintre pedig kocsicipőt adtam rá.

Amikor már ügyesen járt, akkor vettünk rendes kiscipőt. (Siestát)

Most 17 hónapos, bent még mindig zokniban vagy mezítláb van.

2011. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!