Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy kicsi rá a...

Honnan tudom hogy kicsi rá a cipő?

Figyelt kérdés
rendeltem Zetpol cipőt a 14 hónapos kislányomnak, 19est. mérés alapján ez jött ki. szerintem épp hogy jó neki, vagy miből jövök rá ha szoritja?
2011. okt. 12. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem cipőt, hogy ha ráadtam beledugtam a sarka mögé az ujjam. Ha befért, akkor biztosan jó.
2011. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feladod rá, és megnyomod az elejét!Persze úgy hogy áll a gyerek, mert akkor fekszik ki a talp igazán!Ha végigéri teljesen, akkor már nem kényelmes neki, sőt...!
2011. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 13 hónapos korában vettük neki az első cipőt (21-es méret kellett). Elvittük egy gyerek cipőboltba, ahol az eladó kapásból kiszúrta, hogy nagylábú gyerek ,és a megfelelő méretet hozta. Rápróbáltuk, az eladó talpra állította és megnézte, hogy ez a tökéletes méret. Szóval mi rábíztuk magunkat az első cipő vásárlásakor a "szakemberre" :)
2011. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha szorítja és kényelmetlen neki valahol,akkor elkezd majd egyre jobban tiltakozni az ellen,hogy ráadd a cipőt vagy ha tud menni,akkor leül és nem megy tovább.

nálunk legalábbis így volt

amúgy én is az ujjas verziót ismerem és azt,hogy állva egy papírlapra kell állítani a babát, úgy lemérni a lábát + 1 cm a jó cipőméret. (ezt ortopédus mondta)

2011. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!