Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsokára 1 éves lesz a fiam....

Nemsokára 1 éves lesz a fiam. Tavasszal tervezzük az újabb babát, szerintetek ez gyors?

Figyelt kérdés
A minap találkoztam egy ismerősömmel és feljött ez szóba.Neki 2 éves a fia,de még várni akarnak vagy 3 évet.Mi meg már tavasszal neki kezdenénk az újabb gyerekvállalásnak.Nálatok hogy volt?
2011. aug. 31. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 17 hónap van a két gyerek között, mindkettő tervezett baba. A szülők vérmérséklete válogatja, hogy melyik családnak mi a megfelelő időpont. Nekünk így tökéletes, ha most kellene döntenünk, ugyanígy döntenénk.
2011. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányunk és most kezdjük az újabb "baba-projektet". Már csináltam táblázatot az ezévi ciklusaimról, számolgatom a napokat, előszedtem a PG53 mikroszkópot. Az első gyermekünk az 1.próbálkozós hónapban megfogant, a mikroszkóp segítségével "lőttük be" a termékeny napokat. Most is így tervezzük, majd meglátjuk mit hoz a jövő. Arra a 3-4 termékeny napra befizettünk egy wellness hétvégére, természetesen a kislányunk is jön :) Új környezet, semmi stressz, svédasztalos étkezések, semmi mosogatás és házimunka :)
2011. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos volt a lányom, mikor kiderült, hogy babát várok! 21-22 hónap kor különbség lesz a két gyerek között. Mindkettőt terveztük, de ne tud meg milyen pillantásokat kapok az utcán mikor a lányommal és az óriási pocakommal sétálunk! De nem érdekel, így jó lesz, mi így szerettük volna! :o)
2011. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is egy éves lesz, de én még nem vállalnék tesót! De persze ki hogy látja! Nekem problémás volt a terhességem és a szülés is, lehet, hogy engem ez tart vissza!
2011. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
egy eves a lanyom, de vagy 5 evet varnek. o csak becsuszott, nem banom, de a kovetkezore azert tudatosan keszulnenk! 23 eves vagyok.
2011. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 éves múlt a lányunk augusztusban, tervezzük a következő babát, meglátjuk milyen gyorsan jön össze. A kislányunk a 3. hónapban fogant meg, igaz mi magunk is pont ugyanennyi ideje ismertük egymást az - azóta már - férjemmel. :-))
2011. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!