Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba általában még...

6 hónapos baba általában még minden két etetés között alszik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Uh én örülök, ha napi 2 szer 1-1 orat alszik... 4 es fel honapos.
2011. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyém 6 és fél hónapos. 3-szor alszik egy nap, igaz rövideket és 4 óránként eszik.de sajnos ezek az alvások elég rövidek, de születése óta nem egy jól alvó csöppség, éjjel is sokszor ébred.
2011. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem aludt 2 etetés közben,általában 2-3 órát volt fent és utána aludt 40-50 percet
2011. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor teljesen változó. Köszi!

Nem tudom, mire szoktassam, mert mindkettő működik: minden evés között 20-30 perc, vagy kétszer 1-másfél óra.

2011. aug. 31. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom éppen 6 hónapos korára állt át a napi 2x alvásra. Előtte aludt egyet délben is. Most alszik délelőtt és délután is olyan másfél órát.
2011. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7 hónapos, délelőtt alszik 1-2 órát, és délután 2-3 órát. De valami változik nála éppen, mert ma pl. másfél-két óránként aludt kb. 30 percet, fogalmam sincs miért ébredt fel mindig. Egész nap nyűgös is volt. Szóval nála változó. Ha valami megzavarja, akkor alig alszik, de nagy általánosságban 6 és fél hós kora óta kétszer alszik napközben.
2011. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az én fiam is erre áll most át.
2011. aug. 31. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk is pont így van, eddig napi 3 alvás volt, mióta elmúlt hat hónapos napi kettő, egy délelőtt és egy délután.változó mennyit fél órát de volt már hogy kettőt is.
2011. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!