Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers primium care pelusról...

Irén24 kérdése:

Pampers primium care pelusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
vettem ma ilyen pelust de olyan vékony mint a papir ,de attol remálem h jó!
2011. aug. 31. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó pelus. Amikor a lányunk született, mi is azt használtuk.
2011. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szuper!mi ilyet haasználtunk mig nem ült a baba sokat,mert utána rácsos mintájú lett a popója.
2011. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagyon jó, mert még több pisit elbír, mint az active baby.

De sajna hiába premium minőség, kisfiam feneke mégis kipattogott tőle. :( Úgyhogy visszatértem az active babyhez.

2011. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem jó pelenka, habár még nincs nagy tapasztalatom, csak 4,5 hónapos a babám, de szerintem büdös, amikor már van benne pisi. A másik pampers nem büdös nekem. Mondjuk én szeretem az olcsó 100-as boltban kapható pelusokat is. Azok sem büdösek.

2011. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
mi egyszer vettünk, nem szeretem.
2011. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szép,finom tapintású,nem folyik ki belőle a pisi. De kicsit szélesebbnek tűnik,így merevebb,kissé kidörzsöli a kisfiam hajlatait a combjánál.
2011. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó pelenka, az anyatejes kakit is megfogja, ami nem minden pelusról mondható el :)
2011. szept. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha többet nem veszek!
2011. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon-nagyon-nagyon jó pelenka! Nekem egy éves a kisfiam, ameddig nem ült-mászott azt használtuk, de utána a rugalmasabb active baby-t veszem neki, de sokszor visszasírom a premium caret. Már sajnos drága is, mert több pelus kell, és azt kifogni megapackban...na az szinte lehetetlen, már az active baby-ra is úgy vadászom a dm-ben, mert én is kuponra veszem a pelust.

Szóval nagyon-nagyon jó pelus!!!!

2011. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!