Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok? Allergia...

Mit gondoltok? Allergia 18-hos babánál.

Figyelt kérdés
Multhét csüt.-ön bepirosodott a baba nyaka pelusánál picit az arca is, kikaparta a füleit, elvittem dokihoz azt mondta ne csináljak vele semmit csak allergia, másnap már sebesre vakarta a füleit, elvittem börgy.-hoz az kiirt kenöcsöt, másnapra begyulladtak a szemei is, megint dokinál voltunk aztmondta kenegessem nincs mit tenni, tegnap éjjel már nem tudott aludni, és már elég rendesen elvan változva a kis arca, ezért ma is orvosnál voltunk, megkérdeztem, hogy nem-e lehetne a 24.ére kitett vérvételt elöre hozni a rosszabodo állapotát nézve, és az volt a válasz hogy az allergia vizsgálat a gyerekek 3%-ban hoz csak eredményt, és hogy amugy se lennék kisegítve, ha ö 5 ora hossza munka után megprobálna hulla fáradtan levenni a gyerektöl vért, és nem sikerülne, igy várjam ki a 24.ét. Megtisztelve felirt fenistil cseppet igy 4 nap után.
2011. okt. 17. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
mikor pici volt a fiam, neki is voltak allergiás tünetei, de csalánkiütés formájában. Kaptunk rá Calcimusc ampullát, az helyrehozta. Allergia vizsgálatot 4 éves korában csinálták meg, ami persze teljesen negatív lett.
2011. okt. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!