Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent, ha egy 2 hónapos...

Mit jelent, ha egy 2 hónapos babára azt mondták, hogy lazák az ízületei?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lazák a szalagjai.
2011. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez hátráltatná a mozgásfejlődését.De ha az izomzat lenne lazább, az már igen.Én már csak tudom, sajnos a lányomnak lazábbak az izmai, 11 hónapos múlt, és nem ült még fel, és nem állt fel, pedig tornára is járunk, eléggé elkeserítő.Szerintem az ízületek miatt nem lesz ilyen gond, de mivel ez nem nagyon szokott javulni, ha majd óvódás, iskolás lesz, jobban kell vigyázni rá.Hajlamosabb lesz ficamra, húzódásokra.
2011. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányomra is mindenhol mondták, hogy lazák az ízületei. nagyon laza, hajlékony. Annyi, hogy mindent picit később kezdett csinálni, (mert egyszerűen nem bírta tartani magát, sokat kellett gyakorolnia, erősödnie) bőven elmúlt 1 éves, mikor magától kezdett járni. Most 1,5 éves, teljesen jól fejlett a mozgása, csak néha spárgázik, kitekeri a vállát, nagyon furi dolgokat művel magával :)
2011. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!