Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 naposan még mindig fent...

15 naposan még mindig fent van a köldökcsonk?

Figyelt kérdés
Volt másnak is így? A védőnő szerint nem baj, na de meddig marad így fent? 4 kilós babám született, de nem volt vastag maga a köldökzsinór se meg a csonk se, mindennap többször alkoholozom, hintőporozom, normális hogy még mindig nem esik le?
2011. szept. 2. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn külföldön élek és itt nem alkoholoznak így több mint 2 hétig tartott míg leesett.

mit mond a védönö?

2011. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnak pont aznap esett le, amikor a 3. hetet betöltötte, nekünk is azt mondták, hogy nincs ezzel baj, előfordul néha, ne aggódjak.

(Amúgy kicsi dudor köldöke lett, ami jobban kidomborodik erőlködéskor vagy ha megfeszíti a hasizmait, de a doki szerint ez is totál normális)

A lányomnak 17 naposan esett le, neki viszont ezüstkolloiddal ecsetelni kellett, mert vadhús nőtt bele, 3x csinálta meg a doki és szép lett, neki mély köldöke van amúgy.

2011. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy tovább van fent. Míg nem gyulladt, véres, csúnya, addig nem gond. 2-3 hét simán belefér.
2011. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Értetlenül állok a dolog előtt mert a lányomnak (első baba) egy hét után leesett pedig súlyra is hosszra is nagyobb volt mint ketteske...és nem is kezelgettem ennyit...

begyulladva nincs nem gennyes meg semmi...

oké akkor várunk, csak leesik 1x.

2011. szept. 2. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
3. héten esett nekünk le. Én is külföldön élek, azt mondták, ne csináljak semmit vele. Másfél hét után olvasgattam utána, és kezdtem kezelni.
2011. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiának 8 hetesen esett le. :) Nyugi, majd le fog esni, ha itt az ideje!
2011. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!