Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adjak neki? És...

Milyen teát adjak neki? És mivel édesíthetem?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék amolyan instant, por alapú teának nevezett valamiket adni, hanem inkább filteres teát, de nem tudom, mi jó 6 hós babának. Úgy 3 hete kezdtük el a hozzátáplálást, anyatejet kapott addig csak, a vizet sajnos kiköpi, az ízesített kamillateát megitta (tudott is kakilni utána).


Viszont egy kivételes alkalommtól eltekintve (ld. kamillatea) nem szeretném cukorral édesíteni. Mit javasioltok, ami természetes és jó a babáknak? Köszönöm előre is!


2009. ápr. 19. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak baba filteres teák még kaptunk mintát is a szülés után a csomagba v. patikában is meg dm-be v. roosmannba is kapható
2009. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Az én babám 4 hónapos lesz, nagyon ritkán kap teát, de akkor édeskömény teát higítok fel neki felesbe. Ha édesíteni kellene, nekem nem kellett eddig még, én biztos egy kis mézzet raknék bele.

Jó babázást kívánok!

2009. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Méz 1 éves kor alatt TILOS! Nádcukrot rakhatsz bele, vagy szőlőcukrot. De előbb próbáld ki, hogy 3-4 csepp citromlét csepegtetsz a vízbe, így van esély, hogy megissza.
2009. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges neki bármivel is édesíteni. Ahogy az előző is írta, max szőlőcukorral. A fehér cukor, méz, édesítőszer szentháromságot meg felejts el.
2009. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babamosoly teában van olyan ami 6 hós kortól adható csipkebogyó, hibiszkusz és kamilla van benne.
2009. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos muszály minimálisan édesítenem, mert simán nem issza meg... Nagyon nem szeretem az édes dolgokat, a cukrot, de hát ha folyadék kell neki, a vizet meg nem issza (egyenlőre, mert nem adom fel...) Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 20. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!