Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sült sütőtököt mivel édesíth...

A sült sütőtököt mivel édesíthetem?

Figyelt kérdés
Először adnám a babámnak, viszont hiába sütöttem meg, nem elég édes, így nem hiszem, hogy elfogadja. Eddig csak az almát ismeri. Azzal keverjem fele-fele arányban vagy mindenképp kóstoltassam először önmagában?
2009. dec. 18. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg magában, mit szól hozzá. A sütőtök amúgy is alapvetően valamennyire édes dolog nem kell még pluszban édesíteni ): Ha nem eszik így, akkor érdemes megpróbálni ízesíteni :)
2009. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szivemből beszélek,hogy semmivel.

Ne cukrozz meg szerintem semmit, mert utána nem fogod tudni leszoktatni róla, arról nem is beszélve hogy a cukor üres kalória. Kóstoljátok meg aztán hátha elfogadja, ha nem akkor keverd valamivel.


Én először üveges sütőtököt vettem neki,olyat amiben nem volt cukor, mert erre mindig odafigyelek, és azt szerette, az elég édes volt.


Kezdetben, amikor kezdtük a kóstolást majd a hozzátáplálást, kislányom csak az édeskés dolgokat ette meg, így elég nehéz volt e kedvére tenni, mert a gyümölcsök többsége önmagában (hacsak nem fogsz ki valami nagyon jót) nem túl édes az ő szájának. De aztán megszokta az ízeket anélkül hogy cukroztam volna.


Üdv

2009. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne édesítsd,így a baba a natúr ízeket ismeri meg,ami sokkal jobb és egészségesebb,mint a felnőttek szája íze szerint édesített,sózott,fűszerezett.
2009. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Cukrot semmiképp sem használnék, csak az érdekelt, hogy más gyümölccsel keverve esetleg érdemes-e édesebbé tenni...
2009. dec. 18. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Sült sütőtök és sült alma (golden) nagyon finom együtt! Mi is szeretjük, csak nem szokott sok maradni... :-)
2009. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Banánnal is nagyon finom, bár az én kislányom magában is imádja.
2009. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor először megpróbálom önmagában és ha nem csúszik, akkor jön a sült alma (esetleg a banán, bár azt csak később akartam adni)!
2009. dec. 18. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém simán megett magában! Előtte az almával + a barackkal próbálkoztam, egyiket sem fogadta, el, és a sült sütőtököt rögtön, semmit nem tettem hozzá. Azóta persze már keverem almával, barackkal, ill legutóbb a hipp szilvával. De lehet mással is, pl krumpli.
2009. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne aggódj az almához képest a sütőtök elég édes, imádni fogja
2009. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy a sima reszelt almát nem igazán fogadta el, ezért áttértem a sült almára és úgy már minden oké volt vele. A sült tök viszont vlahogy nem olyan édes, mint ahogy kellene, ezért is tartok tőle, hogy kifogása lesz ellene, de majd ma kiderül.

Tényleg köszönök minden segítséget!

2009. dec. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!