Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy a Nüby csöpögés...

Tudtátok, hogy a Nüby csöpögésmentes itatópoharakat nem lehet kifőzni?

Figyelt kérdés

Ma kifőztem a lányom cumisüvegeit, cumijait meg az itatóját és eldeformálódott a fogója.

Mikor megvettem akkor is kifőztem, de akkor nem vettem le a fogóját, mert nem tudtam, hogy le lehet, utána maradt a kezemben.Akkor nem is lett baja.

Sebaj gondoltam, úgyis akciós a Rossmannban egy másik fajta, megveszem azt, hátha jobban bejön neki, mert ennek a babylove-osnak széles a feje és ha teljesen bekapja, hogy inni tudjon belőle, akkor nyomja az orrát így el is engedi.

Amit ma vettem annak keskeny a feje (Babydream és ugyanúgy Nüby)és első pillanattól ivott belőle szépen, mert ez nem nyomta az orrát és jobban is hasonlít egy cumisüvegre.De ha nem olvasom el a használatit akkor simán kifőzöm pedig azt írják, hogy csak a szilikon fejet lehet.

Gondolotam jó ha szólok, nehogy valaki pórul járjon vele, mert akkor már visszavinni sem tudja, hiszen a használatiban le van írva világosan....

Esetleg ha tudja valaki, hogy a folyáerősséget hogy kell rajta beállítani, megköszönném, mert rá van írva de a használatiban egy szó sincs erről :)

8 hónapos leányzó anyuja


2011. szept. 2. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!