Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisfiam ma kapta...

2 hónapos kisfiam ma kapta meg az oltásokat! Adjak neki éjszakára kúpot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
ha lázas lesz,amúgy miért adnál?
2011. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm azt mondta, megelőzésképpen egy felet adjak neki fürdés után.
2011. szept. 2. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges gyógyszert adni, ha nincs láza. Ártani nem fog, de használni sem, így szerintem ne adj.
2011. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekdoki mondta, miután beadta az oltást, hogy éjszakára kapjon egy fél kúpot. Reggel kapta meg az oltást, estig nem lázasodott be, így nem adtam neki. Inkább éjjel nézegettem. Szerencsére soha egyik oltástól sem volt semmi baja, még csak hőemelkedése sem, pedig már kapott párat. (2 éves lesz).
2011. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

do

ttszia!

szerintem se adj neki,csak ha belázasodik.az én lányom 1.5 éves,de eddig csak a rubeola oltástól lázasodott be

2011. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, figyelgesd, és csak akkor adj neki, ha 37 fokot eléri, mert akkor valószínű feljebb fog menni,én igy csináltam volna,de nekem a fiamnak semmitől nem volt baja, kivéve a 15 hónapos oltástól(láz, kiütés, hasmenés)de erre elég sok baba reagál valamilyen tünetet.(lásd előző hozzászóló is)
2011. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek? Hiszen nem lazas. Felesleges. En nem adtam, azt mondta a doki, ne adjak, ha nem lazas.
2011. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!