Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is olyan mint egy málhás...

Más is olyan mint egy málhás szamár a játszóra menet?

Figyelt kérdés
2 gyerek, egyik babakocsiban ( még mózes tehát baromi nehéz ), másik biciklivel tép mellettem. A babakocsi aljában homokozó arzenál, néhány otthonról a hátam mögött kicsempészett játék és a pelenkázótáska, ami dugig van. Komolyan, néha látom az emberek sajnálkozó tekintetét...:) más is így van, vagy csak én közlekedek egy tankkal?
2011. szept. 2. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok anyuka, de elég gyakran látok hasonló jelenségeket. Szóval nyugi!
2011. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk csak egy van, de ezeket visszük magunkkal: víz neki, valamilyen innivaló nekem is, illetve valami kis rágcsa (általában ropi vagy perec). Homokozós cuccok, egy csomag zsepi, utazós kiszerelésű nedves törlőkendő, egy pelenka baleset esetére, az imádott rongyikája, nekem kulcs, telefon, esetleg pénztárca, ha beugranánk a boltba venni valamit, és amíg nagyon tűz a nap, napozókrém szokott lenni nálam.
2011. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyugi :) Én is így vagyok sokszor. Néha egy két szupermami be is szól, hogy ezt nem így kéne, de igazából kakkantok a fejükre.
2011. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az anyák sorsa:D Mi akkor is így vonulunk,ha csak az udvarra megyünk le(2. emeleti lakás lift nélkül).Nekem a múltkor volt az első sikerélményem,miszerint úgy vonultunk le az ikerfiaimmal a full meredek lépcsőn(kb. 8 forduló van),hogy középen én,két oldalról a két gyerek,egyik gyerek kezében a motor,a másikéban a fűnyíró:D Volt egy kis hangunk a lépcsőházban,szomszédok kikukkantottak,majd elégedetten nyugtázták,hogy megy ez nekünk egyedül is.
2011. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, ha mások játékával játszanak vagy elveszik, úgyhogy, mint a málhás szamár megyünk a játszóra. Meg most már ők pakolnak, mivel szeretnének játszani.

Ült ott pár szuperanyu, a fiamnál jóval idősebb gyerekekkel. Sajnálkozó pillantások stb stb.

Két percen belül az összes gyerek ott volt a fiam mellett, aki kiosztotta a szerepeket, pékség-te gyúrod a gombócot, én ezt, te azt, itt van ez, ott van az.

Anyukák pislogtak, majd fél óra játék után, jött a magyarázat, micsoda játékokat lehet kapni, a mi időnkben nem volt ilyen (jó a fiam 3 éves volt, az ő gyerekeik meg 8, 10 évesek max-5 év alatt nemigen fordulhatott a világ) Aztán egy óra múlva, sosem láttam a gyerekemet játszani, a tied játszott így valaha?


Úgyhogy meggyőződtem, jó és hasznos a málha, mert a gyerekekért van. Én nem bánom.

2011. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

uhhh...

innivaló,rágcsa,pelus ha bibi csuszna be,zsepi,nedves törlő,homokozó,egy dömper,még egy autó,de ezt még vigyük mert éppen 2napja ez a kedvenc játék,nekem 2telefon(saját+a céges,mert itth.-ról dolgozom)pénztárca,kulcs,gyerek navigál és a másik irányba teper a motorral(2éves fiú),a nővére(5éves)visító hangon vonyít a kicsi után,hogy nem arra,ha nem erre!Jajajajaj!És még csak 10 m-t tettünk meg a ház kapujától:D

Nem tudsz mit csinálni,nézz fel az égre és csak annyit mondj: KÖSZÖNÖM! :)

Édes kín.

2011. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 gyerekkel én is így vonultam.

De mivel idén nagyon sok homokozós cucc eltűnt, minimalizáltam a cuccokat. Mindenből + darabot viszünk, + joghurtos, gyurmás pohár, tejfölös, fagyis vödör, mert ezeket viheti bárki, bárhova. + 1 lapát nekem.

Innivaló, popsitörlő, pelus, rágcsa (legtöbbször gyümölcs), és a babakocsi csordultig.

A fiam (4éves)mellettem biciklizik, a lányom (18 hós)tolja a babakocsit, vagy motorozik. 5-7 perces utat fél óra alatt teszünk meg.

2011. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak egy lányom van, de így is egy tragédia:)

kocsi, motor, homokozóvödör, formák, labdák, autók, táska váltásruhával, pótpelenka, popsitörlő, víz, kaja + gyümi dobozban, a saját cuccaim, alig bírom tolni. Ha meg még bevásárolnom is kell és rákerül egy dögnehéz szatyor.... hát, mintha éppen költöznénk.

2011. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így nézünk ki, mint egy teleaggatott májusfa.

Aztán ha hazafelé még a piacra is beugrom, vigyáznom kell, nehogy a sok szatyortól felboruljon a kocsi (volt már rá példa)............

2011. szept. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj, jót röhögtem, jó olvasni, hogy nem csak én nézek ki így :))

olyan karizmom van, hogy bárki megirigyelheti. nálunk egy ideig még plusz egy testvérfellépő is szépítette a dolgokat, olyankor a motor is fel volt akasztva a babakocsira, a homokozócuccok és túlélőcuccok mellé.

És jön a tél, már látom magam előtt, ahogy a babakocsit tolom a kisebbnek, a szánkót pedig húzom a nagyobbnak (tavaly legalábbis így volt) :)))

2011. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!