Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2 éves múlt és nagyon...

Kisfiam 2 éves múlt és nagyon irigy kezdd lenni a gyerekkel ha lemegyünk a játszóra. Eddig nem volt mindent odaadott de most mintha kicserélték volna. Mitől lett ilyen irigy?

Figyelt kérdés
Első gyerek és tudja hogy mi az övé, tegnap nem engedte meg egyik gyereknek sem hogy hozzá nyúljanak a játékaihoz. Ezzel a korral jár?
2011. jún. 19. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, ez a korral jár, természetes. sokat mondd neki, hogy adja kölcsön a játékait :)
2011. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság. Ilyenkor fedezik fel, hogy van enyém, tiéd stb., nem minden közös.
2011. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, ez normális. mondd el neki mindig, hogy csak kölcsönveszi, megnézi, te is kölcsön szoktad venni másét, mégis visszaadod balbla. aztán majd egyszer csak beérik. amúgy ez az éntudat fejlődésével jár együtt, én enyém én csinálom.....fárasztó. :)))az enyém is nagyon "irigy" egy ideje, és mindent ő akar csinálni, én nyomom meg, én keverem össze, én így én úgy......majd kinövik, ha jó példát látnak/hallanak.

ő amúgy 2,5 éves.

2011. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!