Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kész ételeket/főzelék,...

Milyen kész ételeket/főzelék, gyümölcs/fagyaszthatok le a babámnak?

Figyelt kérdés
Amit csak utána ki kell venni a fagyosból,felolvad és már eheti is.Járok dolgozni és az apukájának könyebb lenne ez a módszer.Köszönöm!
2009. ápr. 20. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A krumplin kívül bármit:-)

Én mindent készre csinálok, üvegekben adagonként lefagyasztom, és ha sietek, vagy megyünk valahova csak reggel kiveszem, és kész az ebéd.

2009. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
banán,alma,sárgarépa??Ezeket mindjárt össze is keverhettem úgy is lefagyaszthatom?
2009. ápr. 20. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a banánt nem szeretem fagyasztani, nagyon érdekes édes illata van, amikor kiolvad. Nekem nem ízlik így, ennek ellenére kipróbálhatod. Én viszont krumplit is fagyasztottam. Viszont én azt tapasztaltam, hogy bármennyire is pépesítetten tettem el a fagyasztóba, utána ismét át kell turmixolnom, mert darabos, még akkor is, ha megmelegítem. Az én lányom öklendezik tőle úgy. 11 hós baba anyukája.
2009. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!