Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld széklet megint?

Zöld széklet megint?

Figyelt kérdés
5hetes és 6 napos a babám és ma megint zöld színű a széklete. Mitől van ez és meddig tart? Valami betegsége van?Összefüggés van azzal hogy az egyik szeme kicsit be van gyulladva?
2011. szept. 4. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Ma megint zöldet evett, ennyi. :D
2011. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
nem feltétlen baj a zöldes kaki.amúgy nálam akkor volt, mikor kénytelen voltam egy mokkáskanál csapvízzel beadnhj a homeós bogyót!
2011. szept. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
nem feltétlen baj a zöldes kaki.amúgy nálam akkor volt, mikor kénytelen voltam egy mokkáskanál csapvízzel beadni a homeós bogyót!
2011. szept. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Zöld széklet - szalmonella
2011. szept. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A babák kakija akkor is lehet zöld, ha fájt a pocakja, vagy túl sokáig volt a pelenkában a kaki.

szerintem figyelgesd, és meglátod, nem lesz semmi baj!

2011. szept. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lánykám kb. 2 hónapos koráig, gyakran produkált zöldes kakit is, az aranysárga mellé! Nem volt hasfájós, sem nyűgös, szépen gyarapodott! Szóval semmi gond nem volt ezzel! A dokinő is azt mondta, előfordul!
2011. szept. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen pici babáknál teljesen normális a zöld széklet. Vagy túl sokat evett vagy keveset. Az én kislányom ma 5 hetes. Egy napon belül előfordul nála aranysárga és zöld kaki váltakozva, pedig kizárólag anyatejes.
2011. szept. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Zöld széklet akkor is elöfordul ha szoptatsz és te eszel például spenotot, vagy valami zöldet. Hülyén hangzik, de koraszülött osztályon mondta nekem az ápolonö.
2011. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem annó aszt mondta a doki hogy éhségtől van,nem lakik jól.szopik?van elég tejed?
2011. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy zöld, ha túlette magát, és kékes, ha éhes!
2011. szept. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!