Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld széklet 3ésfél hós...

Zöld széklet 3ésfél hós babánál? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hétfő reggel és tegnap is zöld széklete volt a babámnak. Kb. 4 napja elfogyott a tejem és azóta csak tápszert kap. Lehet,h ez változtatta meg a székletét? Vasárnap óta kap minden nap egy kanál almalevet, védőnő szerint attól nem lehet. Én azt olvastam,h akkor zöld a széklet,ha túl van etetve egy baba. Tapasztalatok? Köszi...
2011. okt. 12. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is zöldet kakaált a kisfiam nekünk azt mondta a doki,hogy valószínű keveset eszik, azért kakál zöldet.A keresztlányomnak pedig épp az ellenkezőjét mondták mikor zöldet kakált, amit neked is ,hogy túl van etetve, ő tápszert nem kapott csak szopizott.
2011. okt. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, mit esztek, de mi is tápszeresek lettünk, és nálunk is ez volt, a BEBA-n pl. a dobozon rá is van írva, hogy zöldes széklet előfordulhat. Nekünk is ez volt.

Váltottunk (nem emiatt, hanem mert kibukta mindet), Milupa Milumil AR-t eszünk, és mostmár rendes, sárga a kis kakija.

2011. okt. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányomnak is zöld volt a széklete- a tápszertől. Miután elkezdtem hozzátáplálni, helyre állt. Az én picim Milupa HA tápszert evett.

2011. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az előbb felhívtam a gyerekorvost,szerinte is túl van etetve. Azt mondta,h hanyagoljam ilyen panasz esetén az almalevet, és csökkentsem az adagot a kajcsinál egy kicsit, valamint igyon vizet. A baj csak az,h mindennap megtöltöm vízzel az üvegét,de nem hajlandó inni semmit. Pedig tápszereseknél kellene a folyadék,nem?
2011. okt. 12. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Második vagyok.

Mennyit eszik a kicsid?

Amúgy én csak sima vizet adok neki, el is fogadja, ha szomjas (mást nem is ismer, igaz a vízen kívül), de kb. heti 2X iszik és nincs semmi baj, van pisis pelus mindig, inkább a nagy melegben ivott minden nap és sokat.

2011. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit esztek amúgy?
2011. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milupa HA1-et eszik...általában 150-et, napi 5x. Ma pl. még csak 3x evett,annyira eltelíti. Adjak neki kevesebbet? Akkor meg sír,hogy nincs jóllakva! És ma sem kért még vizet. köszi...
2011. okt. 12. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne adj neki kevesebbet, mint amemmyit kér. Kivétel, ha extrém igényei lennének :), de az egy másik kérdéskör.

Az én kisfiam ugyanennyi idős és ugyanennyit eszik.

2011. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!