Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónapos kislányom megkóst...

10,5 hónapos kislányom megkóstolta Nivea pelenkakiütés elleni védőkrémjét, kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pelenkázás közben azzal játszott, mivel eddig més SOHA nem tudta letekerni a kupakját. Miközben a polcról levettem a szandálját, valahogyan a szájába varázsolta a tubust letekert tetővel. Nem volt tiszta fehér a szája, amin nem csodálkozok, mivel elég sűrű a krém és még kinyomni sem lehet belőle könnyen. Szerintetek lehet baj? Az ösztöneim azt súgják, hogy ne aggódjak, de azért motoszkál bennem a kis ördög.

Segítsetek!


2009. márc. 21. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj! Tudom milyen kemény az a krém, max az ízét érezhette meg, de tuti nem tudott kinyomni annyit, hogy még nyeljen is. Megnyugtatásként: az én kislányom egy csomószor beleivott a habfürdős vizébe, de nem lett baja :-)! Ezt azért nem úgy gondolom ám, hogy lehet belőle itatni, de egy kicsi nem árt.
2009. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam fél évesen sudocremet evett. az ég világon semmi bajuk nem lesz tőle, nyugi:)

de lehet, h nem is sudocrem volt, hanem bálnazsíros... nem is tudom, de baja, nem lesz:))

2009. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, az én fiam a 2 hónapos lányom szemébe kente a sudocreamet 1 cm vastagon és nem lett gond.
2009. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok.
2009. márc. 21. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!